Jump to content

Kutija


Aciko

Preporučeni Komentari

Na prodaju kutija 5MK Brasina koja mi je ostala od NS10 preampa, u odličnom stanju.Pregrada za trafo je naknadno napravljena.Cena kutije je 40 evra ili 30 evra bez činčeva. Kabl za napajanje je gratis.Besplatna dostava na teritoriji Beograda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Aciko, koje su dimenzije kutije odn. prednje ploce, kao i unutrasnje pregrade za trafo ?Jel kutija aluminijumska ili gvozdena ?Koji je to finish (plastifikacija, farba, crni sprej, eloksaza) ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kutija je aluminijumska, a finish je plastificikacija.Sve stranice su debljine 2 mm osim prednje ploče koja je 3 mm.Dimenzije, ako me oči i metar dobro služe, su:Širina 440 mm (483 mm sa prednjom pločom)Dubina 328 mmVisina 88 mmProstor za trafo je 100 x 320 mm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mala dopuna u vezi kutije. Pošto sam ja drugi vlasnik, nisam imao pravu informaciju o pregradi za trafo a možda sam je i smetnuo s uma. :blush:Dakle, pregrada nije ugrađena naknadno, već je fabrička. Prvi vlasnik je poslao nacrt 5MK i oni su mu isporučili kučište sa tom pregradom, perforiranim poklopcem i ostalim. One of a kind.Ne radi se o nečemu što je nabudživano, nego o proizvodu rađenom po narudžbini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pretpostavio sam da je klon. Čuo sam da ima dobrih klonova NS10.

Код мене су била три комада, а остало их два.

Mala dopuna u vezi kutije. Pošto sam ja drugi vlasnik, nisam imao pravu informaciju o pregradi za trafo a možda sam je i smetnuo s uma. :blush:Ne radi se o nečemu što je nabudživano, nego o proizvodu rađenom po narudžbini.

Ја сам то знао али нисам хтео да ти кажем јер си све колаче појео сам. :unbelieveble:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја сам то знао али нисам хтео да ти кажем јер си све колаче појео сам. :unbelieveble:

Samo da znaš da sam za večeru imao gibanicu i pivo. :nananana:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...