Jump to content

Videoton HA 25 / 1038 ( 8 ohma )


BANAT

Preporučeni Komentari

Hey Drugari !!! trazim ( mozda nemoguce ) iste ovakve Videoton woofer zvucnike radi uparivanja i zavrsavanja jednog Licnog DIY Mid FI projekta zv. kutija sa ova dva postojeca koje sam povoljno nabavio i koji mi se mnogo dopadaju . Treba mi jos jedno 6 ili 7 kom ili 8 kom istih ali da su u dobrom stanju kao i ovi moji . Mali opis zvucnika : Proizvodjac : Videoton ( Made in Hungary )Model : HA 25 - 1038 Precnik : 25 Cm Vesanje : SundjerKorpa : Plehana Impedansa : 8 Ohma Deklarisana Snaga : 100 /150 W Stvarna Snaga : 25 - 35 W Ukoliko neko slucajno ima neki ozbiljniji datasheet za njih bio bih mu zahvalan na informaciji ,do sada po NET-u ne nadjoh nista dosta precizno !Dodatno pitanje za znalce : Da li se takvi Novi Videoton zvucnici jos mogu naci u susednoj Madjarskoj ? Unapred Hvala !

post-556-0-05114400-1310561363_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Не, та фирма мислим да и не постоји више. Али зато је чувар ових твојих :give_ros:

Rider-e i ja mislim da Videoton firma vise ne radi ! A ovi zvucnici sto sam nabavio jesu u super stanju i slute mi na dobar bas !Poz

post-556-0-87198000-1310562578_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Добро то свира али са простом скретницом.

Tacno takve jednostavne skretnice i Planiram za njih ! ( Svaki Curan ima svoj Plan !!! :sarcastic_hand: )Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...