Jump to content

K: krs zvucnik


boban 85

Preporučeni Komentari

Hah, smesno. Ali, kupujem nekakav ovakav zvucnik, precnika 25-40cm. Stanje nebitno, tj. videcemo kad se bude ponudilo.Kupujem jedan ili 2.Recimo da mi treba za auto sub, pa ako naleti nekakav otpad koji se moze spasti vojan sam da se petljam malo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

kako bre krs zvucnik za sub, pa to ce da krcka i shishti, ima da se razlepi za 5 minuta neka nova no name 12-ica il 15-ica nije vise od 50 evra a i kolko se secam gotovi subovi za auto krecu od 3-4000 (bazke) u MGelectronics, za 5-6 vec ima oni sa plexiglasom i cevima (SAL-ovi) informisi se malo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo imam ovaj, treba da se namota ili se licna otkacila, uglavnom ne radi ali ne grebe, tako da ne znam dok ga ne otvoris ne znas, al opravka nije vise od 10-15 evra, samo sto je ovo freeair subek, visok Qts, osim ako neces big kutiju da pravis, i nije krsh nego dobar woof, al jeste krsh jer ne radi :lol:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Edit: evo naso sam TSP, moze ustvari i u 40L BR, al sto vise to bolje :D

http://s7.directuplo...20/9n7rhgc3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

teo sam u kutiju da montiram, ali moze i "free air"nov da kupujem necu, zamislio sam neki od 500-1000 rsd pa da se igram.na limundu su bile 2 12"ice za 1200 :) ispravne :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj bi ti dao za 25 evra, a kostao me 1 evro na ebay, ALI!: 7 evra Versand(postarina) pa 3 evra sto mi je jedan uzo za uslugu uplate, pa onda 15 evra ovi moji sto mi donose robu iz nemacke :D tako da nista, al odma da ti kazem ne isplati ti se da meces bulje od woofera jer to onda nece biti muzika nego buka i dzaba si majstoriso i bacio i te parice :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...