Jump to content

custom zvucnici u kabinetima od berkeley-a


Preporučeni Komentari

pre nekog vremena uzeh od kolege neskora kabinete.otpala grbina i njemu i meni dok in ne donesmo do mene.i tako, kabineti stoje, pa stoje. cuce, came cekajuci.danas mi pade napamet da nesto uradim sa njima. pozovemdrugara, jer su kabineti preteski za prenosenje za jednogcoveka. ubacim moje custom drivere - korpa je mc farlow,a kalem, membrana i vesanje je custom by majstor golub.taman da se razrade vesanja. metem ja te extended drivere,bez skretnice, a za visoke stavim horne pioneer pd-009-a,buduce lakijeve sa srebrnim 2,2uF. iz zezanja, za probu.pustim na lampasu od 3,5W koji prodajem, nazalost, i zaprvo pustanje je super. majstor mi rece da mora da prodjejedan period da to sve lepo legne, i da se razradi. e sad,jedino ostaje kad se razrade drajveri, da ih izmerim kodkolege vladca, kad bude imao vremena. ja sam samo uspeo dakod majstora saznam rez. frekv. koja je 32Hz. a efikasnostje bas zavidna.trenutno sam u iluziji da ce drajveri moci da rade u ovim kabinetimaod po 100 litara bas refleks. :dubbio: da ne davim, ja napravi kao neku kombinaciju, da kao slusamdok se razradjuju custom drajveri. pa ako neko zeli da cuje,moze da svrati, svakako. :cheers:

post-357-0-29964400-1309997458_thumb.jpg

post-357-0-47285600-1309997466_thumb.jpg

post-357-0-79556400-1309997475_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Немој Лакију да спалиш Пионире :Viannen_loungelizard:

ma, svratite i ti, i laki, da mi slikate zvucnike.stvarno su dobro uradjeni, ali nemam fotoaparat.samo kazi kad, da oladim pivdzana.horne je nemoguce spaliti na 3,5W lampasu, iako sukrstene samo sa 6dB, a laki ce metuti kod sebe 18.javi se, a inace mozes i peske do mene. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma, svratite i ti, i laki, da mi slikate zvucnike.

Onda nas ocekuj ovih dana, konacno nadjoh malo vremena. Taman da zeon potera onaj kais :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbg, odose horne. sta da se radi, takav je zivot.jos da laki ne zaboravi mucenicu ... da lakseutopim tugu zbog odlaska horni.imam u planu nesto u ovom maniru sto se tice horni.jbl. ili ne daj boze da naletim na iskru ili altec. :cheers:

post-357-0-90013000-1310089481_thumb.jpg

post-357-0-40700000-1310089487_thumb.jpg

post-357-0-33846900-1310089498_thumb.jpg

post-357-0-18104300-1310089517_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...