Jump to content

Kupujem 1 Haufe trafo


grau.

Preporučeni Komentari

Znam da trazim nemoguce :blackeye: ali ko velim ajd da probam, ko zna sta forumski 'rčkovi imaju:Elem, trazi se 1 primerak Haufe T-108 trafoa (1:10, 150 oma primar, bez obzira sta pise na papiricu koji ide s njim) za sparivanje sa drugim komadom koji vec postoji.Postoje dve opcije: zeljena je zamena za Haufe T-119 (1:30, 200 oma), manje zeljena je za pare.slike T-108 su ovde, T-119 je fizicki istih dimenzije samo je na zutoj traci koja pokriva spoj 2 dela kapsule odtipkano T-119 :rolleyes: :post-847-0-01196500-1309800825_thumb.jpeNaravno, ako imate neke druge Haufe trafoe (pod svim mogucim imenima pod kojima su se prepakivali: Siemens, Klang Film, EMT, Telefunken itd) od kojih bi se rastali pod relativno normalnim ovozemaljskim uslovima, javljajte - idealno je nesto tipa 1:15, 50 oma ali znam da sad vec vantaziram. Isto u obzir dolaze razni drugi starovjekovjekovni koji su se ovde pojavljivali po raznim miksetama, mikrofonima, i slicnim spravama, sto ce reci Westrex, Partridge i da sad vec ne zalazim u zonu dubljih halucinacija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

primetio sam tog lika, ovo mu je 4 ili 5 aukcija a pre toga se naprodavao nekih retkih ceviapsolutno nemam predstavu odakle mu sve to i odakle je iscupao tolike siemens trafoe, sta je to bilo u zagrebu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...