Jump to content

Zenith - muzički centar iz 1961 god


papa d.j.

Preporučeni Komentari

Muzički centar iz 1961 godine, postavljam ga ovde na forumu, za ljubitelje cevki koje svetle.. :rolleyes: Dakle, u pitanju je "komoda" sa cevnim tjunerom, pojačalom, gramofonom i ugradjenim zvučnicima!Sprava je predvidjena za amerikansko tržište, napaja se sa 110 Volti, znači treba trafo 220/ 110 Volt.Zvučnici su 12 inch bass, 4 inch mid, 3 inch high, Alnico magneti, svi su ispravni!Elektroniku nisam probao, zvučnike sam prikačio na mog starog Marantza za probu.Ima originalni user manual i šema pojačala!Ideja je bila da razdvojim komponente, da prepakujem u zasebne kutije, napravim kutije za zvučnike, medjutim, deluje mi da je greh ovo rasturati, ima i neku kolekcionarsku vrednost!Nisam kolekcionarski nastrojen, da imam višak stambenog prostora možda bih ovo i zadržao!Cena je 300 Eur, pitajte šta god vas zanima!

post-670-0-43375500-1309365580_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dolaze u obzir razne varijante trampe, zanimaju me, pre svega, neki digitalni fotoaparat, pristojan CD player, zvučnici...Uostalom, pogledajte šta vam je u višku, možda napravimo neku g2g kombinaciju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...