Jump to content

Kontrola motorizovanog potenciometra


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pročitao ja na engleskom, ali ne nađoh tačnu specifikaciju šta zapravo kit komplet sadrži, tj šta se konkretno dobija za tih naznačenih 35 evra. Meni miriše na garnituru pločica, daljinski i možda kontroler čip...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ceo kit: daljinac , dve plocice sa zalemljenim delovima ..kablovi i faktura za 35e.imas i slku sta se dobija i sta placas.jedino je postarina skupa. sam nabavis mrezni trafo 15v. i jako lepo radi kod mene vec 5 meseci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vezano za e-praktikum: Odavno već nemaju pločice, ali je moguće dobiti isprogramiran mikrokontroler. Ja ljubazno pitao, čova ljubazno odgovorio. Isprogramiran mikrokontroler me je koštao 9,5 EUR. Pločice se lako urade, to nije problem. Ukoliko nekome treba, kontakt je Nebojša Pejčić, [email protected] (ako moderatori smatraju ovo EPP-om - neka uklone; u tom slučaju me kontaktirajte na PP i daću vam kontakt podatke).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ceo kit: daljinac , dve plocice sa zalemljenim delovima ..kablovi i faktura za 35e.imas i slku sta se dobija i sta placas.jedino je postarina skupa. sam nabavis mrezni trafo 15v. i jako lepo radi kod mene vec 5 meseci.

Pa za ovo vredi organizovati grupnu kupovinu! Ispade da je sve u ceni potenciometra... :notthinking:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...