Jump to content

What.cd


Dmeister

Preporučeni Komentari

Pozdrav svima :cheers: . Mozda ste vec culi za ovaj sajt, a ako niste, to je torrent sajt poput Demonoid-a, ali za iskljucivo za muziku i audio fajlove :L3000: . Nazalost, sajt je invite-only :( . Tako da bih zamolio nekog od kolega, ako je uclanjen na sajtu, da mi posalje invite :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Da,da,kako da ne...veruj mi,izuzetno je teshko da se dobije pozivnica,a i ako je nekim sluchajem dobijesh,josh teze je odrzavati ratio.Naravno,onda si u problemu ne samo ti,vec i onaj koji ti je pozivnicu dao.Moja preporuka je da koristish http://rutracker.org ,gde ti nije potrebna pozivnica,a svi torenti sa What.cd dodju vrlo brzo na pomenuti sajt.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da,da,kako da ne...veruj mi,izuzetno je teshko da se dobije pozivnica,a i ako je nekim sluchajem dobijesh,josh teze je odrzavati ratio.Naravno,onda si u problemu ne samo ti,vec i onaj koji ti je pozivnicu dao.Moja preporuka je da koristish http://rutracker.org ,gde ti nije potrebna pozivnica,a svi torenti sa What.cd dodju vrlo brzo na pomenuti sajt.

Hvala puno na linku, super je ovaj tracker :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Održati radio na what.cd pri okakvim našim internet vezama (čitaj: spor upload) je ravno pobedi na šahovskom turniru. Ja lično nisam pokušavao, ali su mi tako pričali iskusniji od mene. Inače, nije toliki problem u samoj brzini, već u tome što ti treba dozvola administracije da bi mogao da upload-uješ neki svoj materijal.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Održati radio na what.cd pri okakvim našim internet vezama (čitaj: spor upload) je ravno pobedi na šahovskom turniru. Ja lično nisam pokušavao, ali su mi tako pričali iskusniji od mene. Inače, nije toliki problem u samoj brzini, već u tome što ti treba dozvola administracije da bi mogao da upload-uješ neki svoj materijal.

Pa planirao sam samo da leech-ujem dok me ne banuju :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...