Jump to content

Monacor SP-125X


vodjang

Preporučeni Komentari

Ima li neko neke podatke za navedene zvučnike?Iste sam dobio i razmatram vrijedi li ulagati trud u kutije za iste, a guglam cijeli dan i od informacija sam skupio veliko NIŠTA :(Pozdrav

post-711-0-35309900-1305883693_thumb.jpg

post-711-0-29369500-1305883703_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Погледах у Монакор каталоге из 2000 и 2005, нема ни сличан. Баш чудан звучник.

Ma da, i ja sam pregledao X link-ova i ništa od parametara ne nađoh za njih.... A zanimljivi su mi zato što su 10" a 25W.. Taman za HIRAGU.Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Можда је био намењен 100В линијама за уградњу у спуштене плафоне?

Sve je moguće. Lik koji mi je dao iste kaže da nema pojma iz čega su izvađeni. Na eBay-u sam našao iste na prodaju sa jako niskom cijenom od 20€....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

super koaksijalni zvucnici.idealni za lampas. samo blok na visoki i to ti je to.sasvim obicna bas reflex kutija zavrsava posao.jedini problem je sto nema nigde parametara. :cheers:

Ako ne nađem parametre staviću ih u velike kutije koje imam i dodavati sitni pjesak dak ne pronađem najbolji zvuk.... Lampaša nemam tako da će na HIRAGU i vjerovatno kod burazera u sobu. Ja sam se navukao na FOSTEX-e tako da i ne razmišljam o zamjeni svoih kutija. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма шта год да је мислим да није већи од 3 микро фарада, уосталом видећеш кад их купиш.Ако их купиш.

Ma da na visokom je tako da je male vrijednosti! Možda nisi skontao iz predhodne priče, ja sam dobio takve zvučnike :cheers: i prilikom guglanja :coffee: sam naletio na iste na eBay-u.Pozz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Искрен да будем нисам :frusty: , јел си их бар пустио да свире онако без кутије?

Nisam još. Dobio ih sinoć kasno.... Pa jutros se ponadao da ću doći do parametara za iste kad ono :help: Pozz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...