Jump to content

Kutija za schuko


machinori

Preporučeni Komentari

Nasao sam kod roma za male pare pristojan PDU (power distribution unit), ili ti lopov. Same uticnice su Kopp i mogu lako da se namontiraju na bilo koju kutiju.Posto mi je postojeca kutija polomljena, hteo bih da nabavim novu.Sta predlazete? Ima li nesto zgodno da se kupi po lokalnim prodavnicama/buvljacima sto bi moglo da mi odradi posao? Bilo bi lepo da je plasticno da ne moram mecku da rodim dok probusim rupe za schuko-e.Bilo bi idealno da se unutra ubaci i neki filtercic ili prenaponska zastita (NTC ili statijaznam). ;)TNX

post-4-0-73562100-1304174434_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne mora, no sta cu sa onom petom uticnicom? :)

Pa nabavi jos jednu :sarcastic_hand: Bice ti lakse da smestis ostale stvari elektroniku ako ces stavljati kakve filtere ili ta vec. A Al profil uvek ostaje variajnta...i ubodna testera :Viannen_loungelizard: ...iznajmljivanje povoljno :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nabavi jos jednu :sarcastic_hand: Bice ti lakse da smestis ostale stvari elektroniku ako ces stavljati kakve filtere ili ta vec. A Al profil uvek ostaje variajnta...i ubodna testera :Viannen_loungelizard: ...iznajmljivanje povoljno :to_become_senile:

Ubodnu imam, i to Bosch. :tongue10: Ma gde cu naci jos jednu, i ovo je ko zna gde iskopano. Di da kupim ALU profil?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ubodnu imam, i to Bosch. :tongue10: Ma gde cu naci jos jednu, i ovo je ko zna gde iskopano. Di da kupim ALU profil?

www.alcu.siOdeš i gledaš, materijal: Aluminij, Oblika: Cevi Pravokotne, Št.Zadetkov:100Tamo ti je spisak šta se nudi i težina po dužnom metru. Kad odabereš, nazoveš predstavništvo u Nišu (ili email [email protected]), naručiš i dobiješ sutradan kurirskom službom. Nisam siguran, ali mislim da cevi ne prodaju manje od 3m, za pune preseke pouzdano znam da možeš da kupiš i pola metra. Cena je oko 750din/kg sa PDV-om (otprilike)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

www.alcu.siOdeš i gledaš, materijal: Aluminij, Oblika: Cevi Pravokotne, Št.Zadetkov:100Tamo ti je spisak šta se nudi i težina po dužnom metru. Kad odabereš, nazoveš predstavništvo u Nišu (ili email [email protected]), naručiš i dobiješ sutradan kurirskom službom. Nisam siguran, ali mislim da cevi ne prodaju manje od 3m, za pune preseke pouzdano znam da možeš da kupiš i pola metra. Cena je oko 750din/kg sa PDV-om (otprilike)

So cim da zacepim bocne rupe?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

So cim da zacepim bocne rupe?

Zavisi kolike su. Kad se opredeliš za određeni gabarit, predlažem jednostavno rešenje koje podrazumeva malo parče klirita (plexi) sa dve strane. Na krajevima pravougaone cevi se montira dva komadića "L" profila, u njih, kroz klirit probuše rupice, u L profil sa boka ureže navoj a na kliritu rupe malo razbuše. Postavi se 4 vijka i doviđons.Saću da ti nacrtam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odes u "Rajan" i nadjes sta ti treba sto se tice kutijastih profila... :to_become_senile: Jos ti je sa ove strane Bg, pre posla svratis, iseku ti na meru 30cm npr i to je to... :crazyrocker:

Može i tako :)Kako mu zgodno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi mi nesto rasklopivo. Kako cu da usrafim, povezem zice...Oni indijanci iz Mehatronike bi mozda mogli da naprave nesto, ali em su neozbiljni, em deru.A neka varijanta sa plasticnim kanalicama?

Ja se nisam zevzečio mnogo... Nikakve kutije, samo šina, industrijske utičnice i nanizao koliko mi trebalo, a mogu da dodam još...post-13-0-94530900-1304197098_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...