Jump to content

pletenice pucaju stalno


svrle

Preporučeni Komentari

Imam problem sa wooferima iz kola pa bih hteo da zamolim za savet i da resim to vec jednom. Desava se da svako malo pukne jedna od pletenica, i to uvek na spoju od terminala. Ja sam to lemio par puta vec ali uvek se pokida ponovo, kako da resim taj problem i ko u bg-u moze to da mi odradi strucno ako nije jednostavno da to sam odradim. Svaki savet dobrodosao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

neko iz Prestonice ce ti vec reci nekog majstora za zvucnjake ........kad se jednom prekinu - znaci kratke su ili umorne i treba ih promenitie - ti ces znati - kad prvo pitas za cenu - da li se isplati ili ne :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre ce biti da su kratke, posto wooferi imaju eksurziju oko 15mm u jednom pravcu. Video sam na nekim modelima woofera da imaju pletenicu integrisanu u spider, i onda tek kacenje na terminal, to mi deluje kao odlicno resenje kada su velike eksurzije u pitanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pletenice zamenjene, cekam da se osusi lepak sa dustcapa pa da vidimo kako je odradjen posao. Popravka je bila relativno jeftina i istog trenutka mi je zamenio obe pletenice sto me je posebno obradovalo. Za sada pozitivni utisci sa Brankom Bin.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...