Jump to content

TV cards pod WIN 7


sir Oliver

Preporučeni Komentari

ma samo ako radi pod win7, a moze da primi cable, eto resenja

PVR program podržava i cable i antenna mod, piše da podržava i DBTV, međutim, bez drajvera za hardver: kesa.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Proizvođač nema drajvere za win7 ni na CD-u ni na sajtu. Ha-ha. PVR se instalirao (program koji omogućava rad sa tunerom), međutim, drivere ne mogu da nasilim, čak ni za Vista 64 bita.

vidi koji cip ima u sebi, pa idi na google search / tv drivers win7 chipset taj i taj
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidi koji cip ima u sebi, pa idi na google search / tv drivers win7 chipset taj i taj

A kako da vidim koji čip ima u sebi, osim da čekićem izlomim kutijicu? :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trident.Ej, a što se ja uopšte smlaćujem s ovim? :connie_nutzo: Meni svakako već dugo stoji i ne treba mi. Kome treba, nek kaže. Ima daljinski, antenu, kutiju, CD sa drajverima... Samo još da ja nađem vremena da iskopam sve stvarčice koje već odavno treba da šaljem na razne adrese...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trident.Ej, a što se ja uopšte smlaćujem s ovim? :connie_nutzo: Meni svakako već dugo stoji i ne treba mi. Kome treba, nek kaže. Ima daljinski, antenu, kutiju, CD sa drajverima... Samo još da ja nađem vremena da iskopam sve stvarčice koje već odavno treba da šaljem na razne adrese...

Pa meni prvom treba, tj mojoj ceri. Ali samo ako radi pod WIN7. Ako donesem i cetvrtu karticu koju ne uspem da nateram da proradi, srozacu autoritet kod deteta nacisto.:krstix:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa meni prvom treba, tj mojoj ceri. Ali samo ako radi pod WIN7. Ako donesem i cetvrtu karticu koju ne uspem da nateram da proradi, srozacu autoritet kod deteta nacisto.:krstix:

Onda nije za tebe, ovo bi ti ionako slab rejting srozalo. Pod XP radi, pod win7 neće dok neko ne napiše adekvatne drajvere.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...