Jump to content

AIWA sx-555


laky_va

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Eh, sada mi prosto drago što nemam podrum... Ko zna, kakve sam sreće, našao bih neke crknute domaće životinje... Kada smo kupili kuću, zadnji deo dvorišta je bio praktično smetlište jer su neljudi koji su stanovali tu, bili previše ponositi da svoje kućno smeće iznesu do kontejnera pa su sve frljačili dvadesetak metara iza kuće... Nekoliko puta mi došlo da bacim peglu (:bad:) kad sam video šta je sve bacano u plitku rupu koju su iskopali. Na kraju je trebalo tri kamiona da to sve odnese... Kakvi god da su ti zvučnici, smatraj se srećkovićem, mogao si proći mnoooogo gore :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, sada mi prosto drago što nemam podrum... Ko zna, kakve sam sreće, našao bih neke crknute domaće životinje... Kada smo kupili kuću, zadnji deo dvorišta je bio praktično smetlište jer su neljudi koji su stanovali tu, bili previše ponositi da svoje kućno smeće iznesu do kontejnera pa su sve frljačili dvadesetak metara iza kuće... Nekoliko puta mi došlo da bacim peglu (:bad:) kad sam video šta je sve bacano u plitku rupu koju su iskopali. Na kraju je trebalo tri kamiona da to sve odnese... Kakvi god da su ti zvučnici, smatraj se srećkovićem, mogao si proći mnoooogo gore :)

Posle ovakvog posta, punog optimizma zasnovanog na tome što čovek nešto nema, kako da se ne nasmeješ :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...