Jump to content

Spoljasnja horna za horn driver...


milovan1963

Preporučeni Komentari

Narode,ima li iko informaciju da li neko u nasoj zemlji pravi,lije,radi aluminijumske,plasticne,limene horne okruglog oblika,bez sava,zadatih dimenzija-npr. 30-50cm precnika? Znam da su jaki plastikari u Pazovi,ali ne znam mogu li liti i po manjoj narudzbi...Ako to nema kod nas,ima li to da se povoljno negde naruci(od nas, ili od preko). I da li se one uopste rade od plastike?Pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Na guglu sam iz prve nasao neku fabriku u novom sadu, na sajtu pise da cine sve usluge sa profi masinama koliko se secam.2 x 30-50cm je njima solidan posao, nije sitnis, moguce da ce ti uciniti.Nisam u mogucnosti da nadjem linak, nije tesko naci, sa srecom!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na guglu sam iz prve nasao neku fabriku u novom sadu, na sajtu pise da cine sve usluge sa profi masinama koliko se secam.2 x 30-50cm je njima solidan posao, nije sitnis, moguce da ce ti uciniti.Nisam u mogucnosti da nadjem linak, nije tesko naci, sa srecom!

Jel' se secas sta si ukucao?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, nazalalost. Pokusao sam da nadjem jednu staru temu o waveguide-u na hifi forumi, gde bi se podsetio (mozda) kako sam zaista kucao, jer je zvuchniak pominjao neke materijale i neke BGg firme.

Bila je prica o Itc-u i monacor plastici, te majstorma itd. Ako se neko drugi seti teme moze biti od pomoci za laksu pretragu!

Ja nisam uspeo da nadjem, a potrebno vreme za bilo sta je golemo :angry7:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tema se zove "Ko prodaje Acoustic Elegance drajvere u Srbiji" ili nešto slično :DMislim da sam tu pominjao ITC i Monacor levkove za Seas visokotonce. Temu je otvorio Anubis u samogradnji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...