Jump to content

1 radi 2 neradi


lakins

Preporučeni Komentari

problem je dosta cudanuzeo sam na mom pojacalu 2xlm3886 koje inace radi ok ali posto je bilo zujanje zato sto je signalni kabel prolazio na 3cm od trafoa uzmem mrezni kabel( rekli su mi da je on dobar za to al on nije kljucan ovde) povezem nove konektore, na novom mestu spojim sa plocicom upalim probam po jedan radi bez ikakvog suma nista se necuje sto netreba, zvuk cist sve extraprobam oba ODVOJENO rade bez problemazatvorim sve, povezem oba zvucnika,signalne kablove ukljucim kad ono bruji,zuji 5 puta jace nego ranije, uzmem otkacim jedan zvucnik i jedan in kabel radi bez problema,ukljucim oba opet zuji, radi on i sve al se bas cuje zujanjeprobao sam sve moguce kombinacije,kablove i sve i zakljucak je sledeci,ako ima samo jedan ulazni kabel radi ok ako se vezu oba ulazna kabla zuji teoretski sta bi ovo moglo biti mislim da je nesto sa gnd-om posto je to jedino sto se spaja ako se spoje oba kabla ali je gnd svejedno spojen tako da mi nije jasno gde je problem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

gnd je vezano na svakoj plocici na pin za gnd za napajanje i spojeno na signalni gnd, ako se odspoji onda neradi, i svaki kanal ima gnd naravno koji je vezane sad mozda na jednoj plocici da otkacim tu zicu sto spaja signalni gnd i napojni? mozda je tu problem posto mi to jedino pada na pamet kad smo kod uduplavanja mase

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...