Jump to content

P: Polica (daske 5 kom)


pile

Preporučeni Komentari

Nije baš polica, ali jeste njen deo (delovi).Na slici se vidi kako je to nekad izgledalo, sada su mi daske (ploče) višak, skupljaju prašinu u garaži.Navojnih šipki ima u Merkuru (verovatno u svakoj bolje opremljenoj prodavnici okova), Al cevi sam kupio u Agaciji.Sečenje, kantovanje (by me) ne računam, bio bih zadovoljan da dobijem onoliko koliko su mene koštale.Cena 3000 din.post-21-0-54159300-1291367821_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije baš polica, ali jeste njen deo (delovi).Na slici se vidi kako je to nekad izgledalo, sada su mi daske (ploče) višak, skupljaju prašinu u garaži.Navojnih šipki ima u Merkuru (verovatno u svakoj bolje opremljenoj prodavnici okova), Al cevi sam kupio u Agaciji.Sečenje, kantovanje (by me) ne računam, bio bih zadovoljan da dobijem onoliko koliko su mene koštale.Cena 3000 din.post-21-0-54159300-1291367821_thumb.jpg

Šta li se desilo sa onim kućištem na vrhu... ? :to_become_senile:A i ona siva kutija u sredini mi je poznata... :Viannen_loungelizard: Ne znam, samo, onaj preamp...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, samo, onaj preamp...

Tu kutiju mi je napravio Leo, vrhunski rad. :respect: Ne vidi se baš na slici, ima mali milion sitnih detalja koji je čine vrhunskom.Čak je i sa gornje strane, na poklopcu, ugravirano pile car :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako dobro razmislim, i ne treba mi, ali bih možda uštedeo kada bih seo u Lagunu i odjedrio do prodavnice sa ovim pločama... Šteta što ja nemam ovde nekog Gagija da me zamara usput... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu kutiju mi je napravio Leo, vrhunski rad. :respect: Ne vidi se baš na slici, ima mali milion sitnih detalja koji je čine vrhunskom.Čak je i sa gornje strane, na poklopcu, ugravirano pile car :buehehe:

Šta je, sada, sa tim preamp-om...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako dobro razmislim, i ne treba mi, ali bih možda uštedeo kada bih seo u Lagunu i odjedrio do prodavnice sa ovim pločama... Šteta što ja nemam ovde nekog Gagija da me zamara usput... :buehehe:

Kaži, lepo, da Ti prija Laguna...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako dobro razmislim, i ne treba mi, ali bih možda uštedeo kada bih seo u Lagunu i odjedrio do prodavnice sa ovim pločama... Šteta što ja nemam ovde nekog Gagija da me zamara usput... :buehehe:

Daj nešto, pa ti dovezem. Možda neke grede :buehehe: Ma koji će ti, i daske i Gagi :buehehe:

Šta je, sada, sa tim preamp-om...?

Kako ti to voliš da kažeš "hladna rezerva" :) Eno ga na ormanu, čeka svojih 5 minuta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako ti to voliš da kažeš "hladna rezerva" :) Eno ga na ormanu, čeka svojih 5 minuta.

Passive-ac ili Active-ac...?Lako je Tebi kada stavljaš na orman. Kod mene su ta mesta, odavno, već, zauzeta...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daj nešto, pa ti dovezem. Možda neke grede :buehehe:

Ma koji će ti, i daske i Gagi :buehehe:

Kako ti to voliš da kažeš "hladna rezerva" :) Eno ga na ormanu, čeka svojih 5 minuta.

:)

...

Blago vama, kad i ormane imate... Ja, na sreću nemam... :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta češ sa parama koje dobiješ? Ufarbati dovratke? Bio bi red... :sarcastic_hand:

Ubiše mi admini temu. Ne živim više u tom stanu. Kupiću neku sličnu glupost. Trenutno su svi viškovi usmereni na ovoRadovi u toku :hammer:post-21-0-93152900-1291413045_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ubiše mi admini temu. Ne živim više u tom stanu. Kupiću neku sličnu glupost. Trenutno su svi viškovi usmereni na ovoRadovi u toku :hammer:post-21-0-93152900-1291413045_thumb.jpg

:matrix002: :give_ros:Stavi actual-nu sliku, ne budi stidljiv...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...