Jump to content

A pojacalo i Hi-fi kutije


DasBimmer

Preporučeni Komentari

Koje pojacalo za sto bolji zvuk, ali do 200evra:http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Btip_oglasa%5D=sell&data%5Blist_type%5D=group&data%5Bcategory_id%5D=1&data%5Bkeywords%5D=&data%5Bgroup_id%5D=117&data%5Blocation_id%5D=Koje kutije, sa odlicnim drajverima, do 300evra:http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data%5Bpage%5D=1&data%5Btip_oglasa%5D=sell&data%5Blist_type%5D=group&data%5Bcategory_id%5D=1&data%5Bkeywords%5D=&data%5Bgroup_id%5D=48&data%5Blocation_id%5D=Mislim da ste vec shvatili u mojoj prosloj temi kakav zvuk zelim. :)Hvala svima!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Za 300 evrica mislim da se prodaju odlicni Quad zvucnici :Viannen_loungelizard: Imas u oglasima :rolleyes: pozz

To je odlična ponuda i odlični zvučnici, ali se bojim da Herr Nerro neće biti oduševljen gabaritima malih Quadova, koliko sam prateći onu drugu temu razumeo, očekivanja su gabaritno uslovljena, trosistemci sa veeelikim basom... :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je odlična ponuda i odlični zvučnici, ali se bojim da Herr Nerro neće biti oduševljen gabaritima malih Quadova, koliko sam prateći onu drugu temu razumeo, očekivanja su gabaritno uslovljena, trosistemci sa veeelikim basom... :connie_nutzo:

Tako je, jer kakvo je slusanje rep muzike ako nema basa da malo prodrma...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...