Jump to content

P: Prodajem Quad 11L zvučnike


machinori

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Aktuelno. Fiksna cena 310 EUR za zvucnike sa old school Kef stalcima, 290 EUR samo za zvucnike.

Review #1

Review #2

Citiracu odgovor clana foruma Ozzy-a na moje pitanje o ovim kutijama:

"machinori, Quad je izuzetna kutija ako se dobro upari i ako si spreman na realan zvuk, bez šminke koja je tako tipična za tu klasu zvučnika. Već sam dosta puta pričao tu priču na forumu pa se neću ponavljati, samo sam hteo da ti kažem da je ovo jako dobar zvučnik i da ga treba čuti, u uslovima koji su što je moguće bliži onome što imaš kod kuće. U najmanju ruku svoje pojacalo (prim. prev.) pod mišku a u najboljem slučaju, ako je prodavac (prim.prev.) spreman da ti izađe u susret, treba probati u tvojoj slušaonici umesto aktuelnih zvučnika. Nema mnogo ovakvih kutija u ovoj cenovnoj klasi ;)."

Postavljena slika"The Quad 11Ls are as close to perfection as we have seen and heard this year, and thoroughly deserve the 2002 speaker crown" .

Postavljena slikaWhat HiFi Awards 2003 Product of the Year

"One year on the Quads are still amazing value for money - no rival speakers come close."

Postavljena slikaWhat Hi-Fi? Sound and Vision Five Stars

"These baby Quads are amazing speakers at an ultra-competitive price", "The Quad 11Ls have a finish that would go well on a £1000 speaker", "The sound quality of the 11Ls is phenomenally good...the scale and authority of their performance is terrific." What HiFi.

Postavljena slikaHiFi World Five Globes

"The 11Ls can be easily summarised - they're a bargain".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...