Jump to content

G... za G....


revox

Preporučeni Komentari

Što reče Stein "govno za govno" nudi mi se beogram cdx za akai gx 65 mk2Reko da ga uzmem pa da pitam ima li iko iskustva sa ovom spravom.Može li se što nabuđit.Trebalo bi da zvuči kao revox b 225 pošto je otprilike to ta koncepcija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ја бих се мењао,ипак је то ређа справа, а мора се признати и један од лепших ЦД-оваУнутра су у приципу исти Банг-Ревокс, а то већ знаш.Тај Акаи и није неки дек.Питање је само да ли тај Банг има оригинални даљински.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što je?Niko se ne javlja.Šalio sam se.Mada bi mu valjalo malo sređivanje, ipak je to 25-to godišnjak.No javljam kad ga dobacim doma i vidim u kakvom je stanju.Baciću i koju fotku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Немој тако, знам га бар 20 година.Он крене својом Хондом из Бара са пуни гепеком опреме за сервис и право код мене.Замисли колико сервисера прође док се не докотрља до мене.   :thumbsup: Много ми је помогао кад сам у Будви радио Трокадеро, што хардверски што материјално.Остао сам био без пара, наравно кад за сат времене могу да попијем 6-7 пива Јелен-Никшићко.А о другим помоћима да и не говорим   :blink: стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja bar 30.Hondu je urniso prokuvala mu jeKao i nebi kad krelac nema veze sa tehnikom pa je mene kad sam mjenjao auto ubjeđivao da je vrh i da će mi je dati jeftino da je kupim :blink: Sad je kolko mi se čini sa nekim mi pick up-opel (prodaje kafićima med u kesicama za čaj i doručak) :rofl: i vozi još neki reno senicA što se tiče tog hardvera koji ti je pozajmljivo, vjerovatno za lovu, za Trocadero eno mu stoji na terasi pokriven ceradom :thumbsup: .Prodavao ga je budi zašto i sad mi se čini da je odustao od toga.Inače stalno ima novih ideja za biznis.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

I evo poslije mjesec dana čekanja da se iz Budve prebaci do Podgorice stigao CDX.Više nego dobro očuvan.Radi za divno čudo.Na brzinu oćišćen, bez većih ogrbotina.Iznenađenje - unutrašnja šasija liveni aluminijum kao kod philips-a cd104.Laser isti a i elektronika.Valjalo bi zamjenit naponski kabl i audio kabl.Naravno i osvežiti ga, ali otom potom.Revox 225 je iako ista koncepcija ludilo kvalitetnije napravljen.Evo prvih fotki.

post-38-125113857094_thumb.jpg

post-38-125113858969_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim oduševljenje "the big lapardalo" koje i ja dijelim vezano spravu. U međuvremenu sam bio na moru i bavi se udisanjem joda šeđenjem na plaži u večernjim časovima i malo ribanjem.Nije nešto al da se vidi šta je vađeno.post-38-12522405629_thumb.jpgpost-38-125224057829_thumb.jpgpost-38-125224059224_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...