Jump to content

k: Martin King worsheets


boban 85

Preporučeni Komentari

Radi se o doticnim worksheetovima, raniji primerci su bili free, danasnji kostaju 25 usd, nije puno, srpeman sam da kupim, medjutim pay pal (valjda) kod nas ne radi, pa mislim da je ovakva nekakva transakcija nemoguca za nas u Srbiji!?

evo linka

Dakle, ako neko kojim slucajem poseduje ovaj "program" i voljan je da proda orig ili kopiju voljan sam da pazarim?

Takodje, posto nemam stare worksheetove, bio bih zahvalan nekome ko ih ima i zeli da ih da, da to i uradi :umnik2:

Naravno, bitnije mi je da dodjem do novijih nego besplatno do starih, nove verzije imaju daleko vise mogucnosti za simulaciju, pa ako neko zna put kako da direktno dodjem do Martina (ne mislim na mail) neka mi opise proceduru, mislim da mi je za pocetak najlakse da to ovde pitam, verujem da covek ima preca posla, a i sigurno ne poznaje platni sistem u Srbiji :blink:

Unapred hvala! :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Hvala puno Zen, pomogao si mi k'o bratu :good2::cheers: Ovo mi je sad kao kada dete dobije biciklo :clap::punk: Ponadao sam se da sam dosao do najnovije verzije, medjutim cvrc, skinuo sam samo explorer bez Martinovih sheet-ova, tako da ako ne uspem da nadjem nesto na netu i ako se snadjem sa starom verzijom cujemo se oko nabavke (odnosno uplate) preko paypal-a Martinu :good2: Jos jednom puno hvala na poklonu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...