Jump to content

Моторче!


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Дакле потребно ми је моторче које се налази у унутрашњој јединици Еркондишна, а има улогу да отвара и затвара пластичне лајсне кроз који излази ваздух.Клико сам Ја успео да схватим то је неки Степ мотор, а квар је да неки пут хоће да отвори  а неки пут неће. Погонска електроника је исправна!Хвала унапред   :ok:.Ово је стварно за моју тетку!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

kad bi zamenili lezajeve radio bi opet

Извињавам се, није за моју Тетку :connie_nutzo:него за теткин еркондишн!

Хвала колега али то је толико запертловано, да је питање и кад бих га отворио, заменио лежајеве ако уопште има   :sarcastic_hand:  да ли бих га затворио!

А да још и ради после целе операције.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad bi zamenili lezajeve radio bi opet

Извињавам се, није за моју Тетку :connie_nutzo:него за теткин еркондишн!

:msn-rofl:

NHF, ali ovako sam prvo pročitao! Valjda maim onu dsileskiju... :Dizzy:

(Deda, nisi mi napisao koji Lenco ti je viška)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:msn-rofl: NHF, ali ovako sam prvo pročitao! Valjda maim onu dsileskiju... :Dizzy: (Deda, nisi mi napisao koji Lenco ti je viška)

Ма пребрзо сам написао, јер ми је у исто време зазвонио и Стаб и Моб телефон!У питању је најбољи Ленко  :air_kiss: Л75,  стоН_Колд Едишн  :sarcastic_hand:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма пребрзо сам написао, јер ми је у исто време зазвонио и Стаб и Моб телефон!У питању је најбољи Ленко  :air_kiss: Л75,  стоН_Колд Едишн  :sarcastic_hand:.

L75....hm? :dubbio: Gdje je sad ona slika koju si "višesenesjećamgdje" zalijepio - onaj H. Bogart i komentar: "Je li ovo početak jednog lijepog prijateljstva?" :cheers: Kažeš da je stoN_Kold edišn - znači već je napravljen overhauling? Pratim neke u Njemiji, Šviji i Belgiji, ali neću te odbiti ako budeš skroman... :D Može i na PP ili mail da ne mijenjamo temu ovdje.EDIT: mislio sam da je L70 najbolji...kad dobije malo aluminijskih dijelova... :scratch_head::sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tih motorcica bi trebalo da ima u Zemunu kod Galenike na novosadskom autoputu, cini mi se da se servis zove steelsoft ili tako nesto. Moj cale je letos kupovao za Fuego klimu, uzeo je za Galanz klimu posto pasuje na vecinu kineza.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tih motorcica bi trebalo da ima u Zemunu kod Galenike na novosadskom autoputu, cini mi se da se servis zove steelsoft ili tako nesto. Moj cale je letos kupovao za Fuego klimu, uzeo je za Galanz klimu posto pasuje na vecinu kineza.

Ајд' провери леба ти, да не крећем џабе, цена, адреса радње, тел.Хвала!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

L75....hm? :dubbio:  Gdje je sad ona slika koju si "višesenesjećamgdje" zalijepio - onaj H. Bogart i komentar: "Je li ovo početak jednog lijepog prijateljstva?" :cheers:

Kažeš da je stoN_Kold edišn - znači već je napravljen overhauling? Pratim neke u Njemiji, Šviji i Belgiji, ali neću te odbiti ako budeš skroman...  :D

Može i na PP ili mail da ne mijenjamo temu ovdje.

EDIT: mislio sam da je L70 najbolji...kad dobije malo aluminijskih dijelova... :scratch_head:

:sarcastic_hand:

Ма слика није проблем, ал кад већ хоћеш да знаш била је у теми у којој један чика прави другом чики ГЕ појачавач   :rolleyes:  :respect:.

Може да се деси да 26 септебра будем у Хрватској и то на Плитвицама на скупу Ренооваца   :crazyrocker:

Који ти је то Л70, Ја нисам чуо за такав, или нисам био на часу  :umnik2:.

Pitacu caleta veceras, u medjuvremenu probaj da ih dobijes preko telefona pa ih pitaj da li imaju, to bi trebalo da je ova firma http://www.steelsoft.../v3/kontakt.php

Хвала Нешо али нисам стигао на време кући, сутра!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

post-436-061301800 1284494640.jpgL70 se pravio od '59. do '67. kad je izašao L75. Kažu da su mehanički slični. Nisam previše proučavao u ćemu je konkretna razlika osim u dizajnu i godištu. (a vidiš da dizajn nije jako različit)Lijepo je kad si na forumu, pa imaš vremena prošvrljati i naći odgovor na pitanje. Onda ćak i ja imam priliku ispasti upućen! :crazyrocker::rofl: Ili me zezaš da ne znaš, ha? Dižeš me malo! :acute: Ti zajebantu! :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Ili me zezaš da ne znaš, ha? Dižeš me malo! :acute:  Ti zajebantu! :D

Не, озбиљно мора да је прављен у малом тиражу и зато ми је промакао ал' се одма' види да је сличан тј. исти разлика само у лифту!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se čini da si ti više zaboravio o gramofonima nego što će većina ikada naučiti i da se ponekad voliš napraviti skroman...Neka, to je vrlina koja te krasi otkad sam te upoznao na forumu. (da nitko iz publike nije zucn'o!!! :acute: ) :Viannen_loungelizard::msn-rofl: ...............Ako ideš auto putem Bratstva i Jedinstva prolazit ćeš kraj mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...