Jump to content

Mikrofon Behringer B-5


Zvu

Preporučeni Komentari

Prodajem NOV studijski, kondenzatorski mikrofon Behringer B-5...

Postavljena slika

Opis proizvoda:
The B-5 is a professional gold-sputtered diaphragm condenser microphone featuring two interchangeable capsules for different pickup patterns (cardioid and omnidirectional). It is perfect for acoustic instruments, vocals and overhead miking. Its ultra low-noise transformerless FET input eliminates low-frequency distortion. The -10 dB attenuator can be used with high volume signal sources, while the low-cut filter eliminates floor rumble. The microphone is delivered in a rugged hard case with stand adapter and windscreen.

Karakteristike:
Professional true condenser microphone for studio and live applications
2 interchangeable capsules with cardioid and omnidirectional pickup patterns
Low-mass gold sputtered diaphragm for ultimate sound reproduction
Perfect for acoustic instruments, voice and overhead etc.
Ultra low-noise transformerless FET input eliminates low-frequency distortion
Smooth, super-wide frequency response and incredible musicality
Switchable low-frequency roll-off and -10 dB input attenuation
Gold-plated 3-pin XLR output connector
Rugged construction with satin nickel-plated brass body
Custom microphone stand adapter, windscreen and transport case included

Linkovi sa kojih je kopiran tekst...

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/1154-Behringer--B-5/

http://www.player.rs/product.php?ID=1635

post-117-050127900 1284320266_thumb.jpg


Moj mikrofon je NOV, a može postati vaš po neverovatnoj ceni od samo 75 evra :clapping: Ko kupi mikrofon, dobija i prateću opremu sa slike (koja inače ide uz mikrofon) samo u današnjoj promotivnoj ponudi :happy64: ( ili kad god ga kupi :buehehe: )


Kontakt na PP ili na e-mail ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A ne ne ne ne ne ne ne.......

Nećemo offtopic u ovoj temi :angry27: jer ova tema je moja, moja i samo moja <_< i ako sam je ja otvorio znači da svi ima da pišete ono što ja hoću :rules: , a ne ono što se vama sviđa... :tongue10:

Nemoj sad da počnem da ne sarađujem sam sa sobom i da ne postujem nigde ništa u svojim temama u znak protesta jer mi oftopikujete u temi... :buehehe:

Kako će onda neko, ko u budućnosti bude hteo da zna koliko je moj sjajni mikrofon sjajan, znati to ako ne bude mogao da dođe do gotove i sažvakane informacije od gomile beskorisnih postova. Smeće pih :confused1:

EDIT: Eh da.... Sad vidim da hvališ ono što 'oću da prodam... Ondak ništa. Zaboravi da sam išta napisao :angel0: . Konačno proradi iz mene glas razuma :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stavi ti njemu bateriju i el motorcic sa excentricnom osovinom...pre ce se proda. Vidi zeno sta sam ti kupio...napokon mozemo oboje da koristimo a hifi je...kontas?

Vidi se kada iskustvo govori iz nekog :rofl: Reci sad, šta si to uradio sa Studerom :moil: ???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...