Jump to content

P: Marantz CD-63SE


dj.nik

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

@ dj.nik Извини ако сам мојим постом минирао твој оглас.Повело ме оно набрајање са 7-8 цд.Нисам имао намеру да ти обарам цену,Није намерно :tongue10:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ dj.nik Извини ако сам мојим постом минирао твој оглас.Повело ме оно набрајање са 7-8 цд.Нисам имао намеру да ти обарам цену,Није намерно :tongue10:

Ma cuti, kako crno obaranje, kol'ko smo stana iskuckali ovo ce google da zvace dva dana, pa ima i e-baj da stavi na pocetnu stranu, najzanimljiviji oglas meseca! :buehehe: Inace izvinjotine primam strogo u tecnom obliku, nikako drugacije. Prepisao doktor. :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

s obzirom da je kamenko krenuo - neka i pravi reda u temi - nek' je deli , salje u digitaliju , kopira .... sta god ;ionako samo turistise u zadnje vreme na forumu ..... :tongue10:samo me interesuje kako bi eventualno zanteresovani nasao potreban info o ceni ? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma šta koga briga. Ja sam plejer bezecovo, dogovorio se i samo je pitanje da li da temu zaključavamo :tongue10:Ko sad hoće da ga kupi, moraće da ponudi VIŠE... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma šta koga briga. Ja sam plejer bezecovo, dogovorio se i samo je pitanje da li da temu zaključavamo :tongue10:Ko sad hoće da ga kupi, moraće da ponudi VIŠE... :buehehe:

\ako je tako - zakljucavaj kad se izdivanite ..... :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...