Jump to content

P: Marantz CD-63SE


dj.nik

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 5 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

Up & downIma li interesenata na visini 110 ? Neusviran (ne palim ga vec godinu dana) :buehehe:

Ajd više, nek ga neko kupi, počeće kolega da nam se ponižava nepristojno niskim cenama... Pre petnaestak godina, srce mi se kidalo što ga ne mogu sebi priuštiti. Posle sam shvatio da ne treba više da obnavljam pretplatu na engleske časopise. Tako ću, mislio sam, uštedeti dovoljno da ga kupim. Kako su prestali dolaziti časopisi, tako sam prestao da mislim o tom plejeru. Dj.Nik, podseti me molim te, zašto su onomad svi slinili pri samom pomenu ovog plejera, možda me zasvrbi po džepovima?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd više, nek ga neko kupi, počeće kolega da nam se ponižava nepristojno niskim cenama..

Де овде нађе да нуди :tongue10: Колико нас има овде на форуму, кладим се да свако од нас има бар 2 ЦД плејера и још ко зна колико у буџеном стању или припреми.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jes' sto kaze SK, vodje skoro svaki ima 2-3 plejera, ako ne 7-8, plus rezerve u delovima. Tako i ja, naredj'o plejere,

nemam dovoljno CD-ja da ih nahranim! Bez sale sada, ipak bi mi bilo draze da ga neko od clanova kupi i uziva u finoj spravi

a ne da me zivkaju decica i pitaju 'a jel' ima USB?' , 'jel' pusta MP3?'

Elem dosta je pisano o seriji plejera 63/67SE, ukratko ovo je prva serija Marantz-a bez Philips DAC-a u sebi (NPC-ov SM5872B DAC)

i CDM12 transportom, cvrstom i tezom kutijom. Jednobitna bitstrim tehnologija. Osnovne tehnikalije:

Frequency range: 5Hz - 20kHz

Dynamic range: > 96dB

S/N ratio: >104dB

Channel separation: >102dB @ 1 kHz

THD: >0.0025% at 1kHz

Analog output jack: 2V RMS @ 200 ohms 2 x RCA phono

Digital output: .05Vp-p/75 ohms S/PDIF RCA phono

Optical output: -19dBm optical TOS link

Cenovno je bio u rangu jeftinijih masina (do 500 funti ~ 1.500 DM) ali je svojim zvukom odmah stavljen u visu

klasu uredjaja, bezbroj casopisa ga proglasilo pobednikom na uporednim testovima.

Posebno jeste interesantan DIY zajednici: puno je sajtova sa modifikacijama ovog plejera (i CD67 naravno)

i u stvari tek onda otkriva svoj puni potencijal, postaje izuzetno dobar plejer. Jedna od opseznijih je

opisana ovde

Razlog prodaje/snizenja: prelazak na PC kao izvor zvuka / prikupljanje finansija za 'upgrade' Drugog Audio Citaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Имаш ли нешто до 50 јеврића ?Мислим кад помену количину у складишту.Овај оћу мало да се играм-учим, а жао ми да не дао бог изађе бели дим из нечег скупљег-бољег.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Имаш ли нешто до 50 јеврића ?Мислим кад помену количину у складишту.Овај оћу мало да се играм-учим, а жао ми да не дао бог изађе бели дим из нечег скупљег-бољег.

javi se na PPima nesto - da opravis i vozi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni niko nista ne nudi da popravim i vozim?

Šta bi sa onim CD104. Dobio si ga pa ga vozi... :tongue10:Ljudi, ne nasedajte... Glas razuma samo provocira... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...