Jump to content

P/FS: Philips Elko 4700uF/450V


stein

Preporučeni Komentari

Kao sto u naslovu pise, prodajem elektrolite sa oznakom

PHILIPS

10234

3186GH472S450XPA2

4700 uF - 10 +30%

450VDC 525 SURGE

85C MAX AMBIENT

362 9830 56699

Kondenzatori su koristeni ali i provereni i testirani kod Impulsa na sve moguce parametre i odlicni su po svim parametrima. Ja sam ih nabavio imajuci na umu neke projekte, medutim, zbirni troskovi oko izvedbe slusaonice (rusenje i gradnja novog krova, izolacija itd) doveli su me u situaciju da nekih stvari jednostavno moram da se odreknem.

Dimenzije su 76mm precnik, 142.9mm visina i 970 grama tezina po komadu (podaci iz datasheeta).

Referenca:

Manufacturer Part #: 3186GH472S450XPA2

Manufacturer: Cornell Dubilier

Description: Screw Terminal, Computer Grade Electrolytic Capacitors 450V 4700uF Case 3.000 x 5.625in

Datasheet: http://www.cde.com/catalogs/3186.pdf

Jedina referenca bazirana na kodni broj proizvoda je kod Mouser-a gde je cena novog kondenzatora 94 USDolara

( http://mouser.com/search/ProductDetail.aspx?qs=zv9oXRM5khinXAwkABE5zQ%3D%3D )

a posto nisu potpuno novi (mada su dobri kao da jesu) voljan sam da ih se odvojim po ceni od 20 jevrica po komadu. U slucaju da neko planira da kupi vise komada, cena se moze korigovati adekvatno kolicini. Takode, u obzir dolaze i razumne ponude za trampu (zamena za nesto iz domena elektronike ili ne...)

Svi ostali detalji dostupni na upit.

0600 432 379

post-13-12472862093432_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Samo se vi sprdajte. Da ste pogledali šta piše u datasheetu, bilo bi vam jasno. :tongue10: Ovako, neki sitan svet zavidi... :heh: Što reče goci, "nemaš ti bate para!"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dece znam da ima, a normalnih... :tongue10: Deca se obicno ne zale... Daklem, nudim kaku za kaku. Zvaku za kaku ili kaku za zvaku. Kako kome odgovara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

ja cu moje bezecovane da upotrebim najzad za PP ampove bazirane na Iskrinim monoblokovima ;

jos cu da vidim koje ce lampe da se upotrebe ( 5Ka-a) , ali se vec zna da nece biti cevna ispravljacica Postavljena slika , ali se i takodje zna da ce motor run biti u paralelu sa mrganom

jedan mrgan ...... i nekoliko motor run po kanalu

a vec mi se nesto javlja da ce se koji upotrebiti i u preampu - naci ce se mesta za tolike sasije

navalite narode - dok ima ..... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Tolika gužva bila da su ovi od nazad u stampedu pregazili ove napred i potom umrli od sramote... A kantice aktelne... i dalje, i duže... (pomišljam da su ovi elektroliti došli do mene Božijom voljom: "za vjeke vjekova, amin...") :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...