Jump to content

Budzevina


Sipi

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ta ekipa sa teme se i dalje vole...samo su neki manje aktivni javno.

Ne mislim čisto na Babel makin crew nego uopšteno na celu ekipu sa fifi.. No da ne babonjamo više o tome.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mislim čisto na Babel makin crew nego uopšteno na celu ekipu sa fifi.. No da ne babonjamo više o tome.

Uf znas kako me svrbi izmedju prstiju na stopalu zbog doticnih...Ja samo cekam da se ti uhvatis lemilice.... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Predao je Studera slovencu...sad nem da ga ljutis il ce u kafanu sa novcima. :drinks:

Ako i ode u kafanu sa novcima, nisu moji novci :sarcastic_hand: Sad ću da ga naljutim...Gagiiii, jao da vidiš šta je Sync sve pričao pre neki dan preko telefona ijaoooj.. Sve je pričao da ti je kriv nos i bušna čarapa i to leva... Ja mu to ne bih oprostio :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako i ode u kafanu sa novcima, nisu moji novci :sarcastic_hand: Sad ću da ga naljutim...Gagiiii, jao da vidiš šta je Sync sve pričao pre neki dan preko telefona ijaoooj.. Sve je pričao da ti je kriv nos i bušna čarapa i to leva... Ja mu to ne bih oprostio :buehehe:

А вала, нећу ни ја!!!!!!!!! Syncoo, заборави на Штрудла, на паре, на D classe, RMI и остала замешатељства. Ако си стварно рек`о то што Млајкан тврди да јеси, а не сумњам да јеси (јер Млајкан `оће да прди, ал не истовремено и да подригује) јавно те се одричем, и тебе и твога новца - одричем га се искључиво у смислу тога да је твој, и то у своју корист! Немој више да си ме звао, пис`о ПП, пит`о јел Млајко читав кад `оће да му се кућа тресе и темељи слабе кад буде одврт`о еконо, кад `оће `леба преко погаче, кад се толико залудео да више не зна ни шта `оће ни шта му треба, ни зашто тако помахнитало јури да оде у пирамиде, ни..ма нећу ја више, ни са једним, ни са другим да се дружим и печурке кусам!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja samo cekam da se ti uhvatis lemilice.... :sarcastic_hand:

па шта да ради? да пецка комарцее можда?! :sarcastic_hand:
Kad držiš lemilicu u ruci, sve ti liči na komarca :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...