Jump to content

Cambridge Audio, HAG, PCLink


faber

Preporučeni Komentari

Prodajem/menjam (radije):a) Cambridge Audio C100/A100, preamp + power amp, 2 x 100 W, u odlicnom stanju (pre-PRC),B) HAG USB->S/PDIF konverter, kao nov, cena 80 Evra (cena napolju >120$) ic) PCLink USB->S/PDIF konverter, u dobrom stanju, cena 30 Evra.Zamena za: DAC, male kutije (do 150 Evra), vintage snagas, CD transport. Moze i uz moju doplatu.Ponude na PM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ponuda premala (platio sam ga na onom forumu 40 Evra, ne tako davno), ali na slusanje moze da se dobije, naravno bez ikakvih obaveza i vremenskih ogranicenja. Samo da nadjemo posrednika koji se krece na relaciji Vrachar i okolina <-> Exodus Hair :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dogovarajte se :).Ja nisam pod presingom da ga prodam. Za vikend sam sklopio skromni sistem u porodicnoj kuci u unutrasnjosti, tako da moze i tamo da zavrsi.U medjuvremenu mozete da se igrate do mile volje :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala, igračaka imam dovoljno. Trebalo mi je za prijatelja... Ima dana...http://www.ioffer.com/i/new-usb-to-spdif-optical-hi-fi-adapter-147682717?source=eisi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da ga vise nema :).Cene padaju, menjaju se, a tih 20$ moze da bude i 50 sa postarinom, carinom i spedicijom. Zato i rekoh - vise volim zamenu nego prodaju. Ako me neko "pogodi", neka ga nosi, pa ma koliko to drugo kostalo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Ziko,sugerisem test - takodje bez ikakve obaveze. Cisto da Vas postedim greske.Ubuntu 10.04 LTS - The Lucky Lynx. HAG se uredno prijavljuje kao "USB Audio DAC". Upravo mi Rhythmbox svira Genesis "Wind & Wuthering".Nije mi cilj da Vam ga prodam po svaku cenu, vec Vam kao kolega Linux-as sugerisem da probate sami.Ni sa PCLink-om ni sa HAG-om nikada nisam imao problema pod Linux-om (Debian & Ubuntu).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo je to čuti. Ja sam i, sam, sumnjao u tu tabelu (koristi{m,h} upotrebljene chip-ove), al', tako piše... OK. K'o na tarabi... Pošto novac nije moj, preneću prijatelju... Linux sam mu, već, preneo... K'o virus...10.04=Lucid Lynx...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tacno - Lucid Lynx. Htedoh sto pre da Vam javim, pa nisam pazljivo ni pogledao.Inace sam ga instalirao, a da nisam ni znao pun naziv. Znao sam da je 10.04, ovo ostalo ne - ni kod Debian-a nisam pamtio ta imena - Lenny i ostalo :(.BTW, ako se, ne daj Boze, ispostavi da Trends ne voli Linux, morace i HAG da ostane kod mene :D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...