Jump to content

web adresa za service manual za revox


revox

Preporučeni Komentari

Imao sam u racunaru u bookmarku web adresu sa koje su se mogli besplatno skinuti svi service manuals za starije revox uredaje. Koliko se sjecam ekran bio svijetlo braon i sa lijeve strane bili su ispisani modeli uredaja i manuali u pdf.Kako sam morao reinstalirati windows ne zapisah tu adresu i sad prodimih tazeci je ali nista. :ermm: Ako neko zana o cemu pricam bio bih zahvalan za link.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

ZahvaljujemSvakome se desavaju greske.Kad ovaj smrad od racunara zabenavi i kad ga moram reinstalirati i sve programe nanovo instalirati onda zaboravim i kako se zovem a ne sto drugo.Ovaj put cu linkove prebacit u word doc nede sacuvat.Zahvaljujem jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А што се тиче колеге из Бача, човек стварно нема среће, никад да се укочи на право место :ermm:

Nebih da sam indiskretan ali okle ti to zna

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А што се тиче колеге из Бача, човек стварно нема среће, никад да се укочи на право место :ermm:

Nebih da sam indiskretan ali okle ti to zna

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mora da ga ofirala komsinica ;)

Па да се укочио на право место не би овде поваздан висио ;) Има један виц, можда није за ову тему али има везе:Седе двојица на обали реке, један само вади рибу из реке а други ништа.Пошто је раздаљина била мања од 3 метра, онај са лошијим уловом устаде и оде код оног са бољим.Колега како то да ти само вадиш а ја ништа, шта користиш као мамац?Ма није у питању мамац, одговори други него начин на који забацујеш!Све зависи на којој страни држиш ону ствар у гаћама, са те стране забацујеш, одговори други!Оде онај први, прво провери дотичну ствар па почне да забацује.И гле чуда, стварно је имало утицај.Пецао он тако пецао, наједном остави штап и оде код оног другог:Јели колега а како забацују они којима она ствар стоји право?Е па они не иду на пецање они су код своје или туђе куће и .........! ;) Они :o не иду на :o пецање :ermm: Ајд сад у здравље, одох ал нећу да вам кажем куда ;) . стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

Treba mi service manual za Revox B242s. Ima li ko?

Хм веома итересантно, какве везе имају оглас и потрага за СМ-ом.http://www.kupujempr...99591-oglas.htmВероватно случајност.Али се сећам да је овај оглас већ једном био.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bili smo u pregovorima 2 nedelje da ga vlasnik donese na generalni refresh ali je i za mene ovo novost.

Нисам хтео да будем зло намеран :wizard:.Пријатељ из београдског клана Ревоксаша ме је питао у вези тог снагаша.Већ једном је био у огласима.Да после не бих био крив, ко велим да питам, јер је стварно велика сличност: Сомбор.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...