Jump to content

Pluto.


zdrawcke

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hej, ako nije tajna, koliko para je otprilike potrebno da se naprave? Mozda bih se ja upustio u avanturu, pošto se još nisam priženio :drinks:

Nesto mi se mota cifra od oko 700 ojra po glavi, sa kupljenim PCB i planovima. Sve zavisi da li ces da kupujes ili pravis PCB, kao i posto su u Svrbiji saksije i cevke kenjare Postavljena slika

http://www.zdravke.com/pb/wp_fcab8828/wp_fcab8828.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Таман, чим заврши са пројектом, иде, пошто се ожени, да га потајно у шупи гледуцка, диви му се и гаји наду да ће га некада једном унети у кућу.. :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zdrawcke .... HTPC prilično dobro izgleda, a i kutije takođe :drinks: Za Gainclone si se stvarno potrudio :drinks:

Hvala Postavljena slika GC kutije cu da otvorim, pochupam LM4***, a unutra tje gurnem Sure Tripath 2050 koji je upravo stigao i svira za sve pare - bruka. Kud sam i pravio GC-ove (ima dva). Kad smo vec kod Pluto-a...Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi se mota cifra od oko 700 ojra po glavi, sa kupljenim PCB i planovima. Sve zavisi da li ces da kupujes ili pravis PCB, kao i posto su u Svrbiji saksije i cevke kenjare Postavljena slika

http://www.zdravke.com/pb/wp_fcab8828/wp_fcab8828.html

Moraću da vidim ovu drugu kombinaciju, dakle da pravim, mada je pitanje koliko mogu i tako da prištedim. Ja dImam 700 ojra ova moja bi mi odma dete napravila. Ili bi pobegla kada bi videla zvučnike od kenjarskih cevki :drinks:

Šalim se, dobro ću razmisliti i preračunati, u ovom trenutku je ipak školarina na prvom mestu (prokleto školovanje :drinks:).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...valjda je vezano za Pluto u fazonu - prvo to uneses u sobu , zena se slogira bvelicinom , onda izneses i uneses Pluto i zence sretno

To! Ili, zena se slogira i pobegne, a ti slusas prave zvucnike! :drinks: Nego, malo ozbiljnije. Eto ja sam pre par godina napravio nesto sto bi se moglo nazvati "Sirotinjski Pluto". Cena: Dzabe. A lepo svira.Ovako:1.Posaljes zenu kod rodbine2. Odes do prodavnice tepiha, maznes im jednu veliku cev, doneses kuci.3. Iseces cev na nekih 2x100-110 cm3. Nadjes dva auto zvucnika od 10 com, kao oni na slici, ili jos jeftinije4. Turis par starih carapa, (muskih, zenskih), koje parce od starog dzepmera itd... u gornji deo cevi (ali ne previse-ostavi zeni pokoju carapu u fioci) :drinks:5. Proveris ima li WC papira, ako ima, potrosis , stavis novi da zena ne primeti, uzmes cevku sa starog papira i namestis dole (to ce biti rupica za bass) 4. Spojis i uzivas dok ne dodje zena, a onda ih brzo odspojis i sakrijes pod krevet :buehehe: Eto samo-objasnjavajucih slicica....

post-40-057861400 1275513794_thumb.jpg

post-40-015623100 1275513809_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo još neki difuzor gore i Bog :drinks:

Cak ti ni to ne treba. :drinks: Pomenuti zvucnici su jako lepo svirali u kancelariji, tj. odma' do stola, spojeni za PC i Nad 3020 pojacalo. Dok nekim (novim) kolegama (tuzibabama) nije zasmetalo...A oni koji su imali imalo sluha, i dalje pitaju sta je bilo s'onim zvucnicima, kojima su svojevrememo dali nadimak Twin Towers....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...