Jump to content

P: Pass clone F5


gidjga

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja nemam nijedan fabricki uredjaj sa plocom od klirita, a imam u kuci tri sistema.Aluminijum, koliko me secanje sluzi, spada u metale, da budem precizniji, u obojene metale.Dakle, da li kliritni delovi mogu da se uklone i koja je cena pojacala? Moze i na PM. :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nemam nijedan fabricki uredjaj sa plocom od klirita, a imam u kuci tri sistema.Aluminijum, koliko me secanje sluzi, spada u metale, da budem precizniji, u obojene metale.Dakle, da li kliritni delovi mogu da se uklone i koja je cena pojacala? Moze i na PM. :connie_nutzo:

1.to zasigurno znači da u tim Vašim sistemima ne boravi Electrocompaniet (on ima prednju ploču od klirita).2.hvala na održanom predavanju iz obojene metalurgije.3.ne može da se kliritni delovi zamene!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam EC i ne zelim ga. Kada su mi na drugom forumu objasnili da mi je on pravi par za Dynaudio, napustio sam ideju o Dynaudio-u.Sto se predavanja tice, kakvo pitanje - takav i odgovor.Klirit - ako ne moze - nista, hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam EC i ne zelim ga. Kada su mi na drugom forumu objasnili da mi je on pravi par za Dynaudio, napustio sam ideju o Dynaudio-u.Sto se predavanja tice, kakvo pitanje - takav i odgovor.Klirit - ako ne moze - nista, hvala.

Ko kaže da klirit ne može,može, već ga ima na ampu. :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...