Jump to content

Transformator


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Потребан мрежни трансформатор :- снага 400 - 450 ВА- секундар мин. 2х36В, макс. 2х40В- облик било којиУпотребљиво  и два трансформатора са једним секундаром, и примарима 120В.Све долази у обзир: куповина, замена ( за нешто ), поклон!дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Postavljena slika

Imam ja dva trafoa ganz nova Elektra o.d. Petrovaradin, jedan je 500VA 2x50V a drugi je 400VA 2x40V. :buehehe:

Čekaju neki projekat, a i ne moraju baš više da čekaju... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja dva trafoa ganz nova Elektra o.d. Petrovaradin, jedan je 500VA 2x50V a drugi je 400VA 2x40V. :buehehe: Čekaju neki projekat, a i ne moraju baš više da čekaju... :cheers:

A jel imaju ДЦ Блок?Mislim da samo taki dolaze u obzir.Imam ja dva 500va sa raznim kombinacijama napona primar/sekundar, a imaju i ugrađen ДЦ Блок
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja dva trafoa ganz nova Elektra o.d. Petrovaradin, jedan je 500VA 2x50V a drugi je 400VA 2x40V. :buehehe: Čekaju neki projekat, a i ne moraju baš više da čekaju...  :cheers:

Док чекају неки пројекат, причај  колико, кад, где, за овај са 2х 40В?дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Док чекају неки пројекат, причај  колико, кад, где, за овај са 2х 40В?дискО_Сту

Evo dao bih ga za 10% jeftinije nego nov isti takav... i da ti ga donesem na ruke u BG za ovaj vikend u subotu il nedelju. Ako ti se žuri šaljem post expres ili onaj AKS, kako voliš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo dao bih ga za 10% jeftinije nego nov isti takav... i da ti ga donesem na ruke u BG za ovaj vikend u subotu il nedelju. Ako ti se žuri šaljem post expres ili onaj AKS, kako voliš...

Цена ми пасује, мада ће после 3-4 Џека и 3-8 Пива да буде нижа сигурно!   :buehehe:.Простор у који иде тај трансформатор је 115мм, јел се уклапа по пречнику?Кад Пиле оде у Хибернацију  :cheers:дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Цена ми пасује, мада ће после 3-4 Џека и 3-8 Пива да буде нижа сигурно!   :buehehe:.Простор у који иде тај трансформатор је 115мм, јел се уклапа по пречнику?Кад Пиле оде у Хибернацију  :cheers:дискО_Сту

U 115mm će teško da stane tako veliki trafo. Jedino dva od 200va. A možda imaš načina da ih malo skupiš :rofl: Što volem Win7 Snipping Tool :cheers:post-21-126768994905.jpgImam "ona dva", ali takva dva imaš i ti. Mora da se premotava sekundar.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam "ona dva", ali takva dva imaš i ti. Mora da se premotava sekundar.

Јој, на њих сам потпуно заборавио!Ма не мора да се премотава, само да се домота до жељеног напона!Ајд да сачекам и Мишу!Мада могао би ту и онај Паламудинов, ал где да га наватам?дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Цена ми пасује, мада ће после 3-4 Џека и 3-8 Пива да буде нижа сигурно!   :buehehe:.Простор у који иде тај трансформатор је 115мм, јел се уклапа по пречнику?дискО_Сту

Dimenzije su 132x58mm za ovaj od 400VA i 132x65mm za ovaj od 500VA.pozp.s. ko je taj Miša?? Ja sam Mića! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...