Jump to content

Kupovina ESS Speakers


Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)

Voleo bih cuti  iskustva sa ESS zvucnicima ,  Imam u planu mozda uzeti ESS AMT 1b ili 1c  bookshelf ako bude u dobrom stanju , retko se pojavljuju u oglasima gotovo nikad   . Trenutno imam ESS performance 8 :P  nikad ga nisam video u srbiji na oglasima uvek je bila ona performance 9   . Gurnuo je u drugi plan neke zvucnike koji kostaju daleko vise pa me je sama ESS firma  jos vise zainteresovala .  Slusao sam one velike AMT b1  auuuuu :respect:  .  

Izmenjeno od kokodril
greska u pisanju
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Stereoplay magazin " ESS amt 1 D,  01/84,  1800EUR,  25-27 Punkte, früher spitclasse 4".  Po njima nista posebno, a sada su jos prilicno matori.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svira to ihaj, ali sam Heil big AMT tweet ipak zasluzuje bolji driver i box nego sto je to original ESS 12" i njihove iteracije kutija

neki 12" extended range driver , koji bi imao i bassa a izneo do bar 2K cisto, pa da se kombinuje ..... skretnica akusticki negde oko 1K5 do 2K max

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po nekim informacijama na internetu , taj njihov visokotonac je jedan od najboljih ikada napravljenih .  Jesu to stare kutije i ne izgledaju kabineti tako lepo  ali zvuk ih vadi .  Taj  AMT 1b ili 1c  bookshelf je oko 30 kg tezak .  Interesantno da nisu radili trosistemske zvucnike .    Koliko mogu da procitam imaju slab srednji opseg 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, kokodril said:

Interesantno da nisu radili trosistemske zvucnike

 

jesu

svasta su oni radili

 

ako odes na site, ima svasta da se skine i procita .... a i to ne pokriva sve sto su radili

 

ides na https://essspeakers.store

onda klikni na "Troubleshooting" i otvara se njihova Dropbox page sa svasta nesto

 

nego, da se obsetimo, ne trebaju nama "informacije na internetu"  :Viannen_loungelizard:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...