Jump to content

HP manuals


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Kad vec tresete te sajtove sa servisnim dokumentacijama dajte meni za Konig OS60R osciloskop

Ajd da Zena mrzi da googlira, ali vas gospodine da mrzi... :buehehe: Mislim, ima četiri beskorisna rezultata... Znam čoveka koji bi to mogao imati, ali je prebegao u severnosusedsku zemlju, čeka da mu zastare saobraćajni marifetluci pa će se vrne... Nekada je bio zastupnik za Koeniga i pretpostavljam da je u stotinama registratora sa šemama i manualima moguće da ima i ovaj... Napolju je već nekih šest godina, nisam siguran posle koliko vremena zastareva saobraćajni prekršaj (bez teških povreda ili da ne čuje zlo, smrtnog ishoda, pu, pu)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма долијаће кад тад!стоН_Колд

Iskreno rečeno, i trebalo bi. Lično nemam ništa protiv čoveka, ali konstantno biti naalkoholiziran za volanom jednostavno nije prihvatljivo. Inače, vrstan je majstor što se tiče servisiranja i poznavalac, al' kad se dovati domaće radinosti, onda... Sada u gradu (zapravo, van grada) ima određeno mesto gde momci koji imaju viška para i adrenalina mogu da za skromnu nadoknadu dovedu cisternu, naliju dovoljno vode na stazu da se napravi kaljuga i tamo voze kružne trke u ojačanim krntijama. Kad se izdivljaju, lepo se vrate u grad i u saobraćaju se ponašaju kako valja :buehehe: Nemam slike iz lokala ali ovako nekako... http://marcaliportal.hu/fotogaleria/roncsderbi/default.htm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Osciloskop je König, ne Koenig. A mislio sam mozda negde ima zavuceno a da ne znam

König, Koenig, Konig, ista stvar kada Google traži. "oe" može da bude, ali ne mora, interpretacija slova "ö" na pojedinim mestima na internetu pa nije zgoreg proveriti sve varijetete pretrage. Na žalost, u ovom konkretnom slučaju, uvek se vraćamo na iste rezultate, neko se u Google-u potrudio da pretraživač uključi i ovakve, različite opcije u pretragu. U ovom slučaju, oznaka modela je zajednički imenilac i nema online rezultata... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"oe" može da bude, ali ne mora, interpretacija slova "ö" ...

To je potpuno korektna zamena u modernom nemackom pravopisu - sve grafeme sa "umlautom" se u nedostatku specificnog karaktera pravilno interpretiraju sa dodatkom "e" (oe, ae, ue)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je potpuno korektna zamena u modernom nemackom pravopisu - sve grafeme sa "umlautom" se u nedostatku specificnog karaktera pravilno interpretiraju sa dodatkom "e" (oe, ae, ue)

Danke Shoen fuer genaue erklaerung :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...