Jump to content

Qobuz flac streaming


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja nisam ni znao da ovo postoji ali vidim da bi kompjuterašima pod određenim uslovima moglo biti zanimljivo. Meni nije jer kad slušam muziku onako, usput, onda mi je i 128kbps ok, a kad hoću malo ozbiljnije, onda ne volim da mi neko drugi određuje šta slušam. Pored svega toga, kolekcija naslova mi je sada već tolika da teško da mogu da me iznenade nečim što mi inače nije dostupno... Dakle, ostajem neutralan...

 

PS. Nije loše da se novi član prvo predstavi, kaže par reči o sebi pa onda... Stvar kulture komunikacije na forumima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ne odredjuje niko ovde, ovo je striming servis sa 12 miliona pesama u FLAC-u i ti biras sta ces da slusas.

Imaju klijente za desktop, web, mobilne... Sonos moze da vuce direktno muziku od njih, nadam se uskoro i drugi playeri. Desktop klijent moze da baca preko dlna ili ariplaya na risiver itd.

Privlacno mi je sto je jedini online music striming servis sa FLAC formatom i oko toga se bas trude. Jedino sto je cena bas dosta veca od "ne flac" striming servisa (google music, spotify...). Qobuz je za FLAC mesecno ~25-29evra a ovi su 7-10$.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...