Jump to content

Rockford Fosgate 500w, 250rms, 12"


az1234652

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

kako sam glup neverovatno nesto, mislio sam da je druga slika slia membrane, a ono si magnet sliko odgore savrseno loooooooool

 

pa to je onda Punch P1 ili P2, potrazi na netu mislim da im se razlikuje boja membrane... a dal je D4 ili D2 to izmeri unimerom otpor

za odgovarajucu kutiju pronadji na netu TSP podatke(valjda ima u nekom pdf-u) da bi mogao da izracunas optimalnu

 

 

a sta tebe tacno zanima samo kolko snage da mu das? pa tolko kolko pise mozes i nesto manje a mozes i vise :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako sam glup neverovatno nesto, mislio sam da je druga slika slia membrane, a ono si magnet sliko odgore savrseno loooooooool

 

pa to je onda Punch P1 ili P2, potrazi na netu mislim da im se razlikuje boja membrane... a dal je D4 ili D2 to izmeri unimerom otpor

za odgovarajucu kutiju pronadji na netu TSP podatke(valjda ima u nekom pdf-u) da bi mogao da izracunas optimalnu

 

 

a sta tebe tacno zanima samo kolko snage da mu das? pa tolko kolko pise mozes i nesto manje a mozes i vise :D

Da sada mi je puno lakse kada znam o kojem je zvucniku rec. Ima dosta sam nasao na netu. pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...