Jump to content

Mission m32i


tomiz

Preporučeni Komentari

reci ti tom serviseru da mu je spika smetje, DYNABLASTER je rekao!ako nije neki nepopravljiv kvar ondak cemo organizovati novi midbass, postarina bi bila oko 5 evra, a ostalo ja castim jer pijem vino, ustvari nema sta da castim to su troskovi prevoza iz njemacke vamo :lol:

 

 

pošteno

 

može kupit i jedan za rezervu a i neku bocu vina da valja u čast trgovine a može ostat i koji evrić u odnosu na cijenu u servisu

 

:wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Imaš Šiđanina koji se preselio kod mene, mislim da ide svaki vikend kod roditelja, ovde je poznat pod nickom "Tadijasid" a meni dobar frend. preko njega, ako tako odlučiš, možeš poslati a kasnije i dobiti nazad zvučnik ako to bude putanja...

Ajd da se i ja javim. Ima jedan cika sto mota zvucnike ovde u Subotici, i to jako pedantno i kvalitetno odradi. Ako se odlucis za tu varijantu mogu ja da ti odnesem, donesem ali prvo ti nadji nekog u Sidu ako ne znas sam da ti ustanovi tacno sta je neispravno.

Moze biti pocupana pletenica sto se moze lako srediti a mogu i namotaji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сутра ћу да отворим звучник да видим шта му је, али сад гледам бас је залепио значи не мрда се.

 

DYNABLASTER помагај имам јако лепог домаћег вина :Д

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сутра ћу да отворим звучник да видим шта му је, али сад гледам бас је залепио значи не мрда се.

 

DYNABLASTER помагај имам јако лепог домаћег вина :Д

Znači,kako rekoh, ode zavojnica, zapekla u procep. trrrrt.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Звао сам сад 4аудио имају звучник 30евра је, што ми је прихватљиво да се цимам за 5 евра да наручујем из немачке и то. Наручио сам од њих. Углавном људи хвала вам пуно што се се исцимали да ми помогнете, доста ми је значило. Иначе,сад сам расклопио звучник, значи намотај се угљенисао душа ме заболела кад сам видео :Д Ето ако неком треба мембрана и онај магнет и онај метал нек се јави, радо ћу му послати можда искористи за нешто. Поздрав!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...