Jump to content

mission m34i + poklon


stefaca

Preporučeni Komentari

U ime kuma kacim oglas i garantujem i stojim iza ispravnosti uredjaja:

Na prodaju mission m34i (M34I00145W) zvucnici, prvi vlasnik, kupljeni aprila 2009. (racun i istekla garancija uz njih) mazeni i pazeni, pazljivo nasvirani kvalitetnom muzikom :)

Sa original stiroporima i kartonskim kutijama za koje sam prilicno siguran da su na tavanu, malo su mrezice ispred taknute, ali nista sto utice na kvalitet zvuka.

Kupcu zvucnika na poklon ide pojacalo Yamaha AX-496 (210 w), slusalo samo flac preko kompa, kao i 2x3m (ako se dobro secam po 3 metra su) kabli.

Dakle, komplet sistem na prodaju do 20og avgusta, mogu ponude na SMS ili pozivi.

PS.

jedini nedostatak je pot za volumen na pojacalu koje samo treba ocistiti (nedostatak koji i ja imam na svojoj yamahi)

063/101-35-71

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Slike su nedostupne na linkovima (ovde se vide male verzije) i uputno je da se naznači početna, konačna, okvirna...neka... cena. Ne zbog mene, zbog zainteresovanih. :)

naslov teme editovan u skladu sa sadržajem oglasa. Stein.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...........................i uputno je da se naznači početna, konačna, okvirna...neka... cena. Ne zbog mene, zbog zainteresovanih. :)

okle čoek za cijenu kad kumara prodaje, ima telefon pa koga intresuje zvrce :wink2:a cjena pretpostavljam prava sitnica kad se poklanja amp :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...