Jump to content

P: PASS F5 / Sipi 2SK2013/2SJ313 pojacalo na prodaju


SHAVIJA

Preporučeni Komentari

Evo doslo vreme teska srca da se rastanem od starog druga , muka naterala zbog puta u daleke krajeve, po ko zna koji put ... Prodaju bih podelio u dve varijante :

............... 1) Samo plocice s elementima i izlazni tranzistori 2SK2013/2SJ313 + poklon tranzistori za Pass F5 (ako ih nadjem) za 100 eur

............... 2) Ceo kompletan funkcionalan skockan amp spreman za upotrebu i usrecivanje ushiju :) + poklon 600 eur

Radi se o ovom ampu ko ne zna :) :

http://www.diyaudio....-2sk20132sj313/

slike mog lepotana i detalje kacim sutra

Kontakt

PM ili

064/4040-752 ili

[email protected]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Evo detalja i slikica

Amp je prvobitno bio Pass F5 , pa se posle toga preshlo na F5/Sipi sa istom plocicom za F5 koju je Sipi modifikovao za svoju F5 konstrukciju sa 2SK2013/2SJ313 tranzistorima (6 komada po kanalu) .

Trafo je iz Trafco-a , mislim oko 400W zaboravih, prim/sec/sec izolovani bakarnom folijom,radjen kako Bog zapoveda ...kostao me 8000 din/garancija.

Koriscene su brze Schottky diode , multiplikator kapaciteta na 4 x 33000 uF Panasonic ( oni iz GB ko Pass-ovi ) .

Tu su i veliki beli motor-run kondenzatori , ko zeli da se igra sa njima. Standardni RCA i terminali, dobro ozicenje.

Kutija je uradjena od aluminijuma, prilicno cvrsta i teska sa debelim gumenim nogama sto je kombinovano resava vibracija.

Hladnjaci su standardni za hladjenje A klase. Prednja ploca je od debelog aluminijuma eloksiranog u zlatnu boju tako da ce izgledati fantasticno u svakom domu. Ostatak kutije , zajedno sa hladnjacima je u crnoj boji.

Ko kupi amp dobija na poklon plocicu sa dodatnih 4 x 33000 uF Panasonic i tranzistore za F5 , tako da bukvalno sa svim tim imate dva pojacala, Pass F5 i F5/Sipi .

Ako sam nesto preskocio nek me Sipi opomene :) .

064/4040-752

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepo pojačalo na oči, ne sumnjam i na uši, sem onih motor-run kondenzatora koji ko da su stavljeni setvospremačem u zem-zadruzi u ausvinklu. No to bi se dalo za 600 novčanih jedinica staviti u vinklu, zar ne?

Dalo bi se srediti sto god buduci vlasnik zeli :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zbog hitnosti dacu odmah i zadnju ponudu za koju bih prodao amp.

550 eur + jos jedan poklon

Lampucera DAC CS4397 (imam dva) skockan u lepu kutiju od risivera Humax F1 , lepo ozicen , trafo izolovan bakarnom folijom...plug & play , upgradeovan BlackGate i OsCon kondishima , ovako ga ne bih dao za manje od 100 eur, sjajno svira. (slike kacim kad dobijem aparat nazad)

znaci

- AMP

- tranzistori za F5 i dodatno Panasonic 4x33000 uF na plocici

- Lampucera DAC,

i da me neko vodi na pivo jer ja bi vodio nekog da mi je ovo sve dao po ovoj ceni kad sam ja uzimao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

500 eur zadnji fix.

shjeeeeee prodavali su se ranije F5-ice u kutijama od jaja za 450eur i bez ikakvih poklona. Znam da ljudi nemaju para ali ja necu da poklanjam tako da ovo neka bude zadnje zadnje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upekla kriza. Nema se kinte, a još manje će se imati.Ja one moje CA18RNX-e prodavao 6 meseci ali ne spustih ni dinara. Rekoh sebi, posle prvih par meseci prodaje, da ukoliko ih ne prodam za godinu dana, ostavljam ih. Kad tad bi od njih napravio zvučnike.Toliko vrede, za toliko ih prodajem. Ne dam za manje iz principa. Preporučujem ti isti recept :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Shavija: ne vidim ga na KP pa preporučujem da se stavi i tamo oglas.OT: Meni se za fotoaparat niko nije ni javio već mesec dana, a baš sam oglas stavljao po specijalizovanim oglasnicima i forumima. Vreme je za KP.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ga stavljao na KP jer bi bilo lepo da ode nekom sa foruma na kome je nastao... ma predomisljam se polako, ako ne ode skoro gasim oglas i amp u sanduk da me ceka kad se vratim, ...jbg bila je kriza i kad sam ga ja pravio pa mi ga niko nije poklonio nego sam platio :)Pozdrav bratjo! :)@stein , foto oprema se prodaje na fotografskim oglasima na DizajnZoni i na 2 sajta Foto Berze , ako nemas acc postavicu ja umesto tebe i naravno dati preporuku.poz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...