Jump to content

Clarion cd player - popravka


svrle

Preporučeni Komentari

Imam od sinoc jedan problem, javljaju mi se smetnje na izlazima playera, jedan izlaz radi normalno, na druga dva se javlja zujanje i pucketanje. Player sam upalio sinoc , nakon cega je usledio miris spaljenje elektronike, i od tada imam taj problem. Ako neko moze da mi popravi taj player neka se javi ovde ili na pm pa da se dogovorimo. Da napomenem, radi se u cd playeru za kola da ne dodje do zabune.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

to je ovaj model

http://www.carhifi-z...usb-p-7443.html

evo instalacije ja klepo! :D al nije zavrsena bila jer svejedno je doslo do izmena woofera :)

e da, install gepeka je tako koncipiran da lopovcici mogu samo da se nerviraju, ko i prosli install sto sam mu radio bio je 100% theft proof sto je pokazalo i u praksi, od jeda su samo izbuskali dve membrane od 4 woofera, jer nisu mogli nista da mrdnu ni za milimetar a nisam upotrebio ni jedan sraf! :lol: nego sve na neke fore matrix mozgalice, cak i onom ko zna kako se sta vadi nije bas jednostavno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad dodjoh iz garaze, jedan od dva problematicna kanala radi normalno bez smetnji ako se masa sa cinca spoji zicom na kuciste playera. Drugi kanal na taj nacin nece da radi, ako spojim pocne da se greje zica i pri kontaktu mase cinca sa playerom dolazi do varnicenja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...