Jump to content

10`` metal reel - prifalilooooooo


revox

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

misliš 26,5 cm?

25,4 cm kako meni preračuna inče u cm

aj smisli jel baš mora sa nab rupčagom ili može sa klasičnom rup'com.

bem ga trebalo bi, pošto su mi na oba trakaša nabovimada ja nisam vidio metalne rilove sa malom rupom ove dimenzijejesam plastične kod revox-a i imam pra komada tako da mogu i oni
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

matematika ti je ok, samo ti zafalilo pola cola u originalu. znači 10 1/2.tako da je ipak 26,5 cm.što se metalki tiče, ne videh neku prednost u odnosu na plastiku (ako je Revoxu dobra, valjda je i tebi) a cifarski je razlog još ubedljiviji.razlika između rila sa trakom i praznog je smešna pa što ne pazariti npr miks,malo jednih malo drugih a za male pare.ono ako ti se traka ne sviđa, uvek je lako baciti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

matematika ti je ok, samo ti zafalilo pola cola u originalu. znači 10 1/2.

tako da je ipak 26,5 cm.

što se metalki tiče, ne videh neku prednost u odnosu na plastiku (ako je Revoxu dobra, valjda je i tebi) a cifarski je razlog još ubedljiviji.

razlika između rila sa trakom i praznog je smešna pa što ne pazariti npr miks,malo jednih malo drugih a za male pare.

ono ako ti se traka ne sviđa, uvek je lako baciti.

ne cepidlači za pola col reko li ti da me vrijeme lagano gazi :wavecry:

jel ti to nešto predlažeš il razlažeš teoretsku priču :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 teoretskih priča je prošlo za par € od sinoć, dok se ti namisliš za riplaj.generalno sa malom rup'com ide za male pare, sa nab rupekanjom za malo više od malih para naravno platika ili miks.bude i metala al ne mogu ja da ti titram 00 dok se namisliš d ali ti je 4 ili 8 ili 25 komada praktična stvar ili bi se divio jednom jedinom nab-metalcu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 teoretskih priča je prošlo za par € od sinoć, dok se ti namisliš za riplaj.generalno sa malom rup'com ide za male pare, sa nab rupekanjom za malo više od malih para naravno platika ili miks.bude i metala al ne mogu ja da ti titram 00 dok se namisliš d ali ti je 4 ili 8 ili 25 komada praktična stvar ili bi se divio jednom jedinom nab-metalcu.

bem ga nisam znao das` tako brzsinoć mi se prispavalo a danas pritisnuli na poslu ka smrt na babude šalji ako ima kakva ponuda na PM pa da razmatramoda ne teoretišemo :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto de prošle priče i nema nikakvog aberaplastični rilovi mogu ovakvi par komada, imam ih i dobr aim je debljina plastike da traka ne grebepost-38-0-82828000-1332266894_thumb.jpg post-38-0-61617900-1332266935_thumb.jpgmetalni mogu ovakvi imam jedan i on je dore debljinepost-38-0-02896000-1332266979_thumb.jpg post-38-0-92249100-1332267020_thumb.jpgsamo nemoj ovo bez obzira jel mala rupa ili za nabpost-38-0-18710600-1332267057_thumb.jpgovakve bačam i poklanjam jer bar ovo što sam ja imao sve je deblje od standarda pa imam zaheb oko nabacivanja na nab i grebanje trake dok vrteproblem sa plastičnim rilovima, bez obzira jeli na malu rupu ili nab, je debljina jer ako koristiš pastični i metalni sa nabom onda je plastični u 90% slučajeva deblji od metalnog tako da sa naba moram da skidam onu metalnu pločicu iza da bi prilagodio nabu da može da se montira.ponekad se dešava da traka po malo greba sa unutrašnje strane rila radi debljine plastike što je iritirajuće a i kad vrtiš dva plastikanera nabija statički elektricitet na rilove i trkumetalni su majka i radi montaže i radi statičkog elektriteta a i radi samog načina montaže,Bolje drže traku jer kad ovi moji trakaši premotavju imam osjećaj naročito kod tascama da će da poleti koja je brzina premotavanjaa što ti kažeš i šminka igra ulogu nije da nijeTek ako ti što uleti od ovoga, može i miksovano, po cijenama koje si danas rekao uzmi pa javljajsama traka je manje bitna, ako je dobra ok ako nije leti u smeće jer nemam živaca da poslije svakog slušanja čistim transport od smeća koje ostavljaa imam jedno desetak quantegy 478 u bulk pakovanju i isto toliko BASF per528 pa bi ih iskoristio da nabacim na rilove.Mrzi me da ih mećem na tanjire od revoxa i da se hebavam oko toga jer revox stoji uspravno.Daaaaaaaavimmmmmmmm, a?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...