Jump to content

K: Motorizovani alps


vajs1986

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ovaj sto imam je obican logaritamski ali kontam da moze i linearni. Znam da se obicno za volume stavlja log ali opet razmisljam posto je motorizovan da je cak bolje linearni. koliko novaca?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cujemo se veceras na pp. posto pisem preko telefona pa nece da udje u opciju da ti napisem pp. Sta mislis hoce li mi linearni odgovarati. Glupo pitanje al neznam sta mi je bolje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ni ja ti nisam tu za savet.... da je krava u pitanju znao bi ovako... :buehehe:prvo se dobro raspitaj....meni je ostao viska komad iz jednog od prethodnih projekata....:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne radida pojasnim - za volume ti treba log ; vrednosti od 10-22Kjos je bolja varijanta 50klin , od kojeg se dodavanjem jednog otpora pravi so called super-log , vrednosti od oko 12-15Khttp://sound.westhost.com/project01.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako misliš na kockasti, dvoredi alps a ne ono jednoredno smeće, onda iz npr birklina a preko sprintel-a (ili bilokojeg dobavljača koji ima mp) a moglo bi preko ebaya al je preporuka za više komada (nađi neke saborce) jer su troškovi preveliki.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...