Jump to content

Peca

Preporučeni Komentari

Da li neko mozda ima nekakvo pojacalo, koga bi se resio za neke sitne pare? :) Nebitno sta i kako, jedino da je barem polu pristojno. Ideja je da sklepam nesto za drugara da mu traje neko vreme dok ne napravimo nesto pristojno. Treba da tera neke Sony SS-A 701 kutije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Da li neko mozda ima nekakvo pojacalo, koga bi se resio za neke sitne pare? :) Nebitno sta i kako, jedino da je barem polu pristojno. Ideja je da sklepam nesto za drugara da mu traje neko vreme dok ne napravimo nesto pristojno. Treba da tera neke Sony SS-A 701 kutije.

Koliko sitne?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Dovoljno sitne da mi se ne isplati da se cimam i pravim sa TDA7294, recimo :)P.S. Mogu pare, a moze G z G :) Mikrokontroleri su moja specijalnost, pa mozhe da dobije plocicu za paljenje na taster i daljinski, ili neki input selektor na tastere i daljinski, itd.

Izmenjeno od Peca
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dovoljno sitne da mi se ne isplati da se cimam i pravim sa TDA7294, recimo :)P.S. Mogu pare, a moze G z G :) Mikrokontroleri su moja specijalnost, pa mozhe da dobije plocicu za paljenje na taster i daljinski, ili neki input selektor na tastere i daljinski, itd.

Mislim da ces to lako da nadjes na KP. Ne isplati se da za takvo kolo pravis sve ono okolo sto se mora-a kosta,i opet ne vredi nista...DIY pojacalo u toj klasi kosta isto kao ili cak skuplje od fabrickog(niko ne da trafo dzabe ili filterske kond.,kutiju i td).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...