Jump to content

Integralac STK 2038 IV


Dragan03

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 49
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Па добро, шта је, ту је, питај Стон-а да ти потврди да је СТК2038 одговарајућа замена, па га рефрешуј. И полако са појачавањем.

Mislis da ima neke veze jacina zvuka(ne veca od cetvorke).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Имам сличан Техникс амп, и могу да ти кажем да је четворка ужасно гласна позиција.Тај амп је релативно слабашан са, рекао бих, 50-60w на излазу а унутра је помало празњикав.Када му повежеш оба излаза (А+Б) то додатно оптерети и тако слабашан амп.Још је ту битно на колико ома су који звучници - да ли је све то прописно повезано - у смислу, када раде оба пара, минимални дозвољени отпор расте на 8ома...а не 4 ома као када ради 1 пар итд.Тако да, да, мислим да има.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Имам сличан Техникс амп, и могу да ти кажем да је четворка ужасно гласна позиција.Тај амп је релативно слабашан са, рекао бих, 50-60w на излазу а унутра је помало празњикав.Када му повежеш оба излаза (А+Б) то додатно оптерети и тако слабашан амп.Још је ту битно на колико ома су који звучници - да ли је све то прописно повезано - у смислу, када раде оба пара, минимални дозвољени отпор расте на 8ома...а не 4 ома као када ради 1 пар итд.Тако да, да, мислим да има.

Znas sta, i woofer i kutije su na osam oma, tako da je sve u istoj meri.Ne mogu da verujem da je to pojacalo slabo da tera kutije i aktivni sub woofer.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Субвуфер тражи другачију конструкцију појачала. Захтеви суба за струјом су много већи него обичне кутије. Е сад, знам да је твој суб активан, али опет, повезан је на звучничке излазе. Моје знање је слабашно да би могао да ти даље помогнем, надам се да се укључе познаваоци.А и, могао би да напишеш тачно како је изгорео амп, па би можда то помогло у решавању загонетке.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Субвуфер тражи другачију конструкцију појачала. Захтеви суба за струјом су много већи него обичне кутије. Е сад, знам да је твој суб активан, али опет, повезан је на звучничке излазе. Моје знање је слабашно да би могао да ти даље помогнем, надам се да се укључе познаваоци.А и, могао би да напишеш тачно како је изгорео амп, па би можда то помогло у решавању загонетке.

Radio je mozda na cetvorci, pa smanjen nadva,radio jos kratko vreme i samo se culo cvak i tisina,kraj. To je sve sto se desilo,nije bilo vruce pojacalo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...