Jump to content

K: visokotonce Vifa XT25 ili neke slične


Koja

Preporučeni Komentari

Da vidim šta ste sve uhrčkili, sigurno neko ima nešto u šteku.Potreban par Vifa XT25 visokotonaca. Mogu da dođu u obzir i neki drugi kvalitetni od drugih firmi. Rezna frekvencija bi bila 2600 do 3000 Hz, znači relativno visoko, nema potrebe da može da se sili. Ali u tom opsegu mora da bude besprekoran. Od drugih visokotonaca bi mi bili zanimljivi neki SB acoustic, Dayton audio, SS discovery, Peerless HDS, neki bolji Seas itd, bilo šta što se pokazalo odlično kod zapha na testu. Naravno izbor se time ne ograničava ali to mi je glavna želja.Moraju da budu ili novi ili ako su korišćeni onda odlično oč[email protected] ili poruka na forumu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ma nemam pojma ni ja, razmišljam se za neke druge visokotonce, ali njih sigurno moram da dovlačim iz inostranstva. Ova vifa je jedino što bi mi radilo posao da može da se nađe kod nas, ali mi nije prvi izbor.Uzeo sam daske pre dan dva, golu ivericu, da sklepam probnu kutiju, da bih izmerio onaj Usher i onaj Focal. Kad budem video šta oni mogu, znaću koji mi visokotonac pasuje. Kutiju treba sklepati i izbusiti rupe, a mikrofon mi je u neupotrebljivom stanju, jer je phantom power + mikrofonsko pojačalo u fazi sklapanja. Tako da proći će još neko vreme dok se ne odlučim.Inače, što se tiče cena, poslah pre neki dan mail Dejanu Dobrinu, evo šta mi je odgovorio:- - - - - - - - - - - - - -Na lageru imamo Vifa XT25TG30-04, cena 45 eur/komad.Scan Speak Discovery D2604/833000, cena 82,5 eur/komad, nemamo na lageruScan Speak Discovery D2608/913000, cena 105 eur/komad, nemamo na lageruScan Speak Discovery 10F/4424G00 midrange, cena 130 eur/komad, nemamo na lageruRok isporuke za zvucnike koje nemamo na lageru je 30 dana.- - - - - - - - - - - - - - -Cene za vifu su ok, cene za ove ostale su monstruozne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...