Jump to content

Shoom...Sum... shhhhhhh... uzasan sum iz line-out pc izlaza.


minister

Preporučeni Komentari

Umesto prcoljka laptop. I to :a) Laptop na adapterb ) laptop na baterije.Ima li razlike izmedju starog sa prcoljkom i slučaja a) i b ) ?c) Prcoljak na neki drugi adapter ( jer vidim da imaš i drugi adapter)

Da, imam neki univerzalni koji koristim za laptop. Mislim da on moze da se namesti na potrebnu voltazu, tako cu znati da li je do napajanja uopste. Nego, ne kapiram ovo laptop-adapter/laptop-baterije, koja je poenta? da se utvrdi da li je nestabilan napon same uticnice/mreze?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Adapter za laptop je veliki izvor smetnji

Iskreno se nadam da je problem u adapteru za prtzoljka, nekako mi to najvise odgovara. Pre bih dao pare za neki kvalitetniji adapter nego za eksternu zvucnu koja ce da mi zauzme jedan usb slot.Kod prtzoljka su line-out i strujni prikljucak skoro jedan uz drugi, moze se videti na slikama. Sada se setih da on ima i izlaz za slusalice koji je sa prednje strane, koji takodje ima sum ali je recimo 30% tishi. Kazem, nadam se da je to, to.Btw, sad se setih da nemam ni "ferite choke" na kablu od adaptera do kompa, koji je oko 30 cm dugacak ... klupko se odmotava :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shuuummaaaa i dalje shuuuuushhhhti... :) Sreca kupio sam prcoljka od dobrog i postenog coveka, pa danas idem da ga zamenim za drugi. Sve u nadi da taj drugi nece da shuuuuushhhhti...ako i drugi bude shuuuuushhhhtao, onda ide method od pre... slusam muziku na mobilni :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shuuummaaaa i dalje shuuuuushhhhti... :) Sreca kupio sam prcoljka od dobrog i postenog coveka, pa danas idem da ga zamenim za drugi. Sve u nadi da taj drugi nece da shuuuuushhhhti...ako i drugi bude shuuuuushhhhtao, onda ide method od pre... slusam muziku na mobilni :)

Ма добро је што само шууууууушти, замисли да:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma... definitivno do prcoljka. Bio sam ga zamenio za drugi primerak. Ista stvar se desava. Onda sam probao sa drugim adapterom. Opet ista prica, pa sam onda probao sa dodatkom feritnog jezgra... no way hombre... shuuuuuuushti kao radio Temishwar :) Odustao sam privremeno, imam boljih stvari da radim u zivotu :) Ganjam neku shit externu usb karticu, da probam sa tako nechim :)In the meantime... slusham muziku na grande PC, a prcoljak ce doci na red... jednom :) ako reshim stvar, javicu sigurno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...