Jump to content

Puckanje pojacala


Дане

Preporučeni Komentari

Ovo puckanje se desava odavno, ali evo sad sam, pobudjen Kojinim postom, resio da Vas pitam.Puckanje je kratko, cuje se na oba zvucnika, bez nekog odredjenog perioda ponavljanja. Dosta se tiho cuje to pucketanje, pa kada slusam muziku normalne jacine, uopste ga i ne cujem, ali kada slusam vrlo tiho ili kada je pojacalo ukljuceno a bez zvuka, onda se cuje.U pitanju je Kenwood 1100SD.Dal mozete da mi pomognete?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

eeee.. u davna dobra vremena, lik ode na sajam na štand sansuija i ugnjavi čoveka da mu pojačalo pucketa.žuća obeća da će da pogleda i ovaj dovuče mrcinu (au7900) na štand i to tamo svirilo 2 dana. i ništa , ni puc.kaže njemu genija da pogleda šta ima u stanu od potrošača i metodom isključi-probaj, provali tip da mu frižider pravi veselje.pa reko..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni sony ES isto pucketa, ali to se nije desavalo oduvek, nego zadnjih 4-5 meseci. Probao sam još 2 pojačala na isti šteker u zidu i nema nikakvih problema. Merio sasm DC na izlazu i sve je potpuno normalnoMislim da mi je komp prikačen na istu granu, i klima ali ona je stalno ugašena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...