Jump to content

Wanted: RK27114 10 log


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 3 nedelje kasnije...

a šta bi ti teo? svugde je 27-33€.

Znam ja koliko košta, ja sam dao oglas da pitam da li neko ima jedan da mi proda. Samo se zeoN javio a i on me ispalio. Sad dal' je bila navlakuša ili uteruša, ne znam... Ne pitam odakle dolazi, a pošto tebe poštujem i cenim (ma koliko se ti ljutio na mene ili ne) verujem ti na reč kada kažeš da je RK27 bolji od RK168 (ako ne bolji, onda pouzdaniji na duže staze)... Od Zena sam dobio jedan RK168 sa 6 kanala i to ću da stavim u aktivnu skretnicu/preamp jer je i to mnogo bolje nego da pajserišem plastične Pihere, da ne pričam o tome da su mi šanse nikakve da rastavim dva RK09 i da od dva sklopim jedan sa 4 klizača na istoj osovini...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma mojne ti meni da veruješ na reč u gb je bila okačena slika moto-smeća .27 je za klasu bolji a 40-ica je baš zver od potija.a oglas si postavio vrljavo, ne postoji najbolja ponuda. ima samo prihvatljiva ili ne.primer: eno kod batabaneta 3 alpsa iz germanije za 11 dana.znači da si lanuo pre mora, sad bi ubacio.fakti, uz svo poštovanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Што сам те испалио?

Jesi se javio u temi da imaš, samo što nije ALPS nego Bourns a posle si u privatnoj prepisci rekao da si ga u međuvremenu obećao nekom drugom. Ako si hteo da se samo javiš da ga imaš ali nije na prodaju, nisi trebao da se javljaš u temi ili si odmah trebao reći da imaš, ali nije na prodaju. Da sam se hteo zezati, onda bih ovo sve pisao u temi Vicovi... Te, "imam ali ne dam" fore su za prva tri razreda osnovne, posle se to može smatrati krajnje neozbiljnim ponašanjem, ali neka, sad već... Prošla voda ispod mosta...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kakvi, ima devojcica koje tu foru koriste sve dok ne zaborave i sta to imaju i zasto ne daju.... :tumbleweed:

posle se to može smatrati krajnje neozbiljnim ponašanjem, ali neka, sad već... Prošla voda ispod mosta...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма спор си био са реаговањем, колико се сећам написао сам ти да је већ један шпијун са оног форума безецовао потенциометар.

Зар си сумњао да имам, лепо пише зашта сам га био припремио.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...