Jump to content

Prodaja zvucnika, procena vrednosti i misljenje o ovim zvucnicima


aleksa979

Preporučeni Komentari

Pozdrav drugari, interesuje me koliko mislite da vrede ove kutije sa zvucnicima, kablovima...imam 4 komada, radila su u rezidenciji, korisceni dva puta godisnje....nikad nisu akani i gotovo su novi. Kutije su drvene, bas teske....

Hteo sam sa vama da se posavetujem pre nego ih stavim u oglase. Svaki zvucnik ima svoje napajanje, ne znam da li je to bitno...pogledajte slike. Ako je neko zainteresovan za kupovinu moze da mi se javi na [email protected]. Hvala unapred,

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Кутија са звучницима излега баш бахато. Дај нешто више о појачавачу, очигледно да је у питању ручни рад.Мада ми мрежни кабл са осмица конектором не улива поверење.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Дај нешто више о појачавачу, очигледно да је у питању ручни рад.Мада ми мрежни кабл са осмица конектором не улива поверење.

A šta, ti bi ga nogama pravio? :DA takve strujne konektore trpaju na pojačala od 2x120W/8Ohma, pa im ništa ne fali...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Алекса, једино што могу да ти кажем је да су бас звучници или на ред или паралелно повезани. Улазни степен је вероватно урађен са ТЛ084 и ЛМ 324, а излазни за високе је вероватно неки ТДА.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...