Jump to content

Da li je izvodljivo


sastank

Preporučeni Komentari

Imam tri trafoa sa možda dovoljnim naponom napajanjem za pojačalo koje spremam da radim.Kreću se na sekundaru od 32 do 38V.Ali trafoi nistu istih snaga već su iz tri različita pojačala.Sem kupiti nov trafo da li postoji kakvo drugo manje bolno rešenje?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 49
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam tri trafoa sa možda dovoljnim naponom napajanjem za pojačalo koje spremam da radim.Kreću se na sekundaru od 32 do 38V.Ali trafoi nistu istih snaga već su iz tri različita pojačala.Sem kupiti nov trafo da li postoji kakvo drugo manje bolno rešenje?

Опет ти са тим трансформаторима :sarcastic_hand: , гори си од мене са оним преклопником :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pokušao čovek da nakači jedno pet, šest slika da vidim šta nudi u zamenu, ali slike na volšeban način svaki put nestanu... :scratch_head: Biće da neki admin treba da mu zvirne u setovanja poruka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mene odusevljava stein. od sad kad nesto treba da kupim prvo cu da pitam steina da li ima. mozda u radnjama nestalo posto je kazu doticni stein kupio poslednje kutije robe :icon_u_cosak:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mene odusevljava stein. od sad kad nesto treba da kupim prvo cu da pitam steina da li ima. mozda u radnjama nestalo posto je kazu doticni stein kupio poslednje kutije robe :icon_u_cosak:

Ма ни колега Састанак није без крша. Могу да замислим само колико је појачавача раскупусао.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mene odusevljava stein. od sad kad nesto treba da kupim prvo cu da pitam steina da li ima. mozda u radnjama nestalo posto je kazu doticni stein kupio poslednje kutije robe :icon_u_cosak:

Tako je najlakše sakriti novac od ukućana... Pred očima je svima, a niko se ne otima da ti ga otme... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo me opet.Došao sam sa robije.Mislim skupljam šljivu ranku za rakiju.Štaćemo kad je volimo.I to baš sad kad je opeklo.Pozdrav svima jel vam nedostajem,dežurni. :krstix:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...