Jump to content

Računar na prodaju


palamudin

Preporučeni Komentari

Daklem imam vishka rachunalo... Radi se o makini koja je pravljena da mi bude serverche u firmici ali mi uleteo pravi server za sicju... opteroni i te fore...u pitanju je AMD bazirana mashina sa integrushom vishe klase na plochi... sama plocha je bila pre 3 meseca cirka 100E.. kucjishte, napajanje, WD320 hdd sa dignutim 2003 SBS serverom, DVD rezach i napajanje od 450 (ili 400 nisam siguran)wCena za koju bi dao ovo cheljade je 150E... Mashina kao komplet nije radila duzhe od 2 dana (samo dok se dizao sistem i podeshavanja).. prozesor je jednojezgreni 3600xp am2eto javite se ako imate zainteresovanog ... naravno vecjina delova je u garantnom periodu josh jedno 2 godinekucjishte izgledao ovako

post-43-125424706124_thumb.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

evo konfiguracije ploce -asus m3n78-em (64E)procesor amd x64 3000 (-)memorija kingston kvr800d2n6/2g 2 gigabajta (25E)hdd wd 3200 aaks (45E)napajanje 420wat thermal master (napajanje iz Cooler Master kucjishta) (21E)pionner drv 216dbk (18E)i A-pod kucjishte belo...(-)procesor je zamenjiv ako bi nekom odgovarao neki drugi. od ovog bi skinuo 10-15 evra kolko realno koshta i dodao zheljeni nov ..Pozdrav :crying:Elem u zagradi su cene sa IT-sveta cisto da se ima orijentacija...Takodje imam u ponudi procesor: amd phenom 9650 box [black edition] nov sa racunom i garancijom 3 godploca: gigabyte ga-m74gm-s2h

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...